Aptauju izmantošana izglītībā - daži piemēri

Grāmatas izglītībā

Ir pagājuši tie laiki, kad bija jāizstrādā aptaujas projekts, tas jādrukā, jānokopē un jāizplata, pirms atgādināt dalībniekiem, ka viņiem viss jāraksta ar drukātiem burtiem.

Šodien tiešsaistes apsekojumu vietnes konkurē, lai sniegtu jums visvairāk funkciju, kas atbilst katra apsekojuma veidotāja vajadzībām. Kā vislabāk izmantot aptaujas izglītībā?

Skolas administrācija

Ieviešot jaunu aktivitāti, pasākumu vai resursu, vienmēr varat izmantot tiešsaistes aptaujas, lai iegūtu vecāku vai skolēnu atsauksmes. Turklāt reizi gadā varat izsūtīt standartizētu aptauju katram skolas darbiniekam un noskaidrot viņu profesionālās pilnveides vajadzības. Turklāt tiešsaistes aptaujas ir vienkāršas un aizņem tikai tik daudz laika, cik nepieciešams, lai ievadītu pāris taustiņus. Tāpēc jūs varat tās ērti izmantot, lai noskaidrotu interesi par gaidāmo pasākumu vai aktivitāti jūsu skolā. Arī daudzi skolu administratori izmanto aptaujas anketas, lai iegūtu atsauksmes par darba vidi.

Skolotāji

Tiešsaistes aptaujas ir ļoti atjautīgs rīks, lai savāktu informāciju no skolēniem, piemēram, lai izpētītu skolēnu intereses. Daži skolotāji izmanto aptaujas anketas, lai uzzinātu, kādas ir jauno vai pārcelto skolēnu iepriekšējās zināšanas gaidāmajam skolas darbam. Un tas vēl nav viss, jūs varat nosūtīt skolēniem aptaujas, lai iegūtu atsauksmes par iepriekš veikto darbu un pārbaudītu, vai tas ir izdevies vai kā to varētu uzlabot. Pārbaudiet Surveyrock.com; varat izmantot mūsu rīkus, lai izstrādātu jūsu vajadzībām piemērotu aptauju.

Studenti

Arī paši skolēni var izmantot tiešsaistes aptaujas. Piemēram, skolēni var izmantot aptaujas, lai savāktu informāciju uzdevumam. Viņi to var izmantot, lai apkopotu atsauksmes par kaut ko, ko viņi, iespējams, ir radījuši. Turklāt viņi var analizēt savus rezultātus, izmantojot mūsu diagrammas, vai eksportēt neapstrādātos datus uz izklājlapu analīzei un izmantot tos, lai pieņemtu turpmākus lēmumus vai vienkārši pārdomātu, ko viņi ir iemācījušies.

Padomājiet par to, ko tiešsaistes aptaujas patiešām var sniegt izglītībā. Kad skolēni paši veido aptaujas, viņiem ir labi jāizprot uzdevums un saturs; tikai tad viņi var formulēt atbilstošus jautājumus. Papildus tam skolēni arī mācās, kā uzdot atbilstošus jautājumus, kas ļaus iegūt vajadzīgo informāciju. Daži skolotāji mudina skolēnus strādāt ar aptaujām, jo uzskata, ka tas uzlabo skolēnu zināšanas par to, kā interpretēt atbildes skaitļu un grafiku veidā, un ļauj gūt ieskatu par to, kā cilvēki patiesībā domā par noteiktām tēmām (jo lielākā daļa aptauju ir anonīmas). Būtiskākais ir tas, ka tas ir lielisks veids, kā skolēniem pārdomāt un pilnveidot mācības. Tiešsaistes aptaujas ir lielisks stratēģiskas un inovatīvas mācīšanās piemērs.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda