Apklausų naudojimas švietime - keletas pavyzdžių

Knygos švietimo srityje

Praėjo tie laikai, kai reikėdavo parengti apklausos projektą, jį atspausdinti, nukopijuoti ir išplatinti, prieš tai priminus dalyviams, kad jie viską turi rašyti didžiosiomis raidėmis.

Šiandien internetinių apklausų svetainės konkuruoja, kad suteiktų jums kuo daugiau funkcijų, atitinkančių kiekvieno apklausos rengėjo poreikius. Taigi kaip geriausiai panaudoti apklausas švietime?

Mokyklos administracija

Visada galite naudoti internetines apklausas, kad sužinotumėte tėvų ar mokinių atsiliepimus, kai pristatote naują veiklą, renginį ar priemonę. Be to, kartą per metus galite išsiųsti standartinę apklausą kiekvienam mokyklos darbuotojui ir išsiaiškinti jų profesinio tobulėjimo poreikius. Be to, internetinės apklausos yra nesudėtingos ir užtrunka tik tiek laiko, kiek jums prireiktų įvesti kelis klavišus. Todėl jas galite patogiai naudoti norėdami sužinoti susidomėjimą būsimu mokyklos renginiu ar veikla. Be to, daugelis mokyklų vadovų naudoja apklausas, kad gautų atsiliepimus apie darbo aplinką.

Mokytojai

Internetinės apklausos yra labai naudingas įrankis renkant informaciją iš mokinių, pavyzdžiui, siekiant išsiaiškinti mokinių interesus. Kai kurie mokytojai naudojasi apklausų anketomis, norėdami sužinoti, kokios yra naujų arba perkeliamų mokinių turimos žinios būsimam darbui mokykloje. Ir tai dar ne viskas, galite siųsti mokiniams apklausas, kad gautumėte grįžtamąjį ryšį apie ankstesnį darbą ir patikrintumėte, ar jis pavyko arba kaip jį būtų galima patobulinti. Patikrinkite Surveyrock.com; galite pasinaudoti mūsų įrankiais ir sukurti apklausą, pritaikytą būtent jūsų poreikiams.

Studentai

Studentai ir patys gali naudotis internetinėmis apklausomis. Pavyzdžiui, mokiniai gali naudoti apklausas, kad surinktų informaciją užduočiai atlikti. Jie gali ją naudoti rinkdami atsiliepimus apie ką nors, ką galbūt sukūrė. Be to, jie gali analizuoti savo rezultatus naudodamiesi mūsų diagramomis arba eksportuoti neapdorotus duomenis į skaičiuoklę analizei ir naudoti juos tolesniems sprendimams priimti arba tiesiog apmąstyti tai, ko išmoko.

Pagalvokite, ką internetinės apklausos iš tikrųjų gali padaryti švietimo srityje. Kai mokiniai patys rengia apklausas, jie turi gerai išmanyti užduotį ir turinį; tik tada jie galės suformuluoti tinkamus klausimus. Be to, mokiniai taip pat mokosi, kaip pateikti tinkamus klausimus, kuriais būtų galima gauti reikiamos informacijos. Kai kurie mokytojai skatina mokinius dirbti su apklausomis, nes mano, kad taip jie geriau išmano, kaip interpretuoti skaičiais ir diagramomis pateiktus atsakymus, ir gali sužinoti, ką žmonės iš tikrųjų galvoja tam tikromis temomis (nes dauguma apklausų yra anoniminės). Svarbiausia, kad tai puikus būdas mokiniams apmąstyti ir tobulinti savo mokymąsi. Internetinės apklausos yra puikus strateginio ir novatoriško mokymosi pavyzdys.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba