Поради, як зробити маркетинг для малого бізнесу доступним за ціною

Будь-яка маркетингова кампанія може забирати ресурси вашого бізнесу, але ваш бізнес все одно потребує реклами та поширення інформації. Маркетинг для малого бізнесу необхідний для зростання. Ви не можете дозволити собі розслаблятися - ви знаєте, що ваші конкуренти не розслабляються.  Саме тоді ви, як підприємець, повинні почати мислити нестандартно.

Виконайте домашнє завдання, перш ніж залучати нових клієнтів

Почніть з розмови з вашими існуючими клієнтами. Замість того, щоб витрачати тисячі доларів на кампанію по залученню нових людей, ви можете почати з того, що скористатись можливостями, які відкриваються перед вашими існуючими клієнтами. Ваша перша мета - оцінити сприйняття тих, хто вже спробував ваш продукт або послугу. Для цього візьміть кілька клієнтів і проведіть з ними інтерв'ю (або надішліть їм опитування). Ви навіть можете залучити для цього третю сторону, оскільки таким чином клієнти можуть бути більш відкритими, якщо не будуть боятися зачепити ваші почуття.

Тепер, коли ви знайшли людину, яка готова пройти співбесіду, наступний крок - поставити важливі питання і зробити співбесіду короткою. Ви не хочете набридати або дратувати своїх існуючих клієнтів.

Запитання мають бути приблизно такими: 1) які проблеми ви намагалися вирішити, обираючи наш продукт? б) наскільки важливою була продукція нашої компанії у вирішенні вашої проблеми? в) після того, як ви спробували продукт, який ще продукт чи послугу ви хотіли б, щоб ми продавали разом з існуючими продуктами?

Після того, як ви зібрали всі інтерв'ю, ви можете використовувати ці дані для пошуку тенденцій і тем. Не забудьте надіслати лист подяки кожному клієнту, який взяв участь в опитуванні; він не тільки відчує, що його цінують, але й ви зможете використати це як ще одну можливість підвищити впізнаваність вашого бренду. Важливо, щоб ви проаналізували те, що у вас є. Вивчайте наявні дані та застосовуйте їх у своєму бізнесі.

Використовуйте свою уяву

Маркетингові кампанії не обов'язково мають бути дорогими графічними вибухами; ви можете легко розробити кампанію, яка відповідатиме вашому бюджету. Вона може бути розміром з листівку. Спробуйте придумати щось нове і не соромтеся перевіряти, що роблять ваші конкуренти. Також може бути корисно подивитися, як працюють компанії в інших галузях. Можливо, у вас з'являться нові ідеї.

Це не так дорого, як ви думаєте

Публічність може здатися дорогим задоволенням, але в наш час з'являється все більше PR-фірм, які пропонують свої послуги за дуже низьку плату, а завдяки Інтернету зробити вигідні покупки дуже легко. Ці фірми спеціалізуються на тому, щоб придумати щось, неважливо, наскільки мале, що обов'язково приверне увагу громадськості.

Почніть з email-маркетингу. Він гнучкий, економічно вигідний, його легко виміряти і він дуже ефективний. Він допомагає залучити трафік на ваш сайт і охопити більшу аудиторію. Фактично, email-маркетинг дозволяє вам не лише продавати свої послуги, але й допомагає створити бренд. Це ефективна форма комунікації, за допомогою якої можна навіть анонсувати запуск нового продукту.

Варіантів безліч, але вам потрібно виконати домашнє завдання, продумати все до дрібниць і розробити правильне повідомлення, яке буде виглядати ефективно і доречно, а також відповідати вашим маркетинговим цілям.

У наступній публікації блогу ми розглянемо, як соціальні мережі можна використовувати як додатковий маркетинговий інструмент.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська