Padomi par to, kā darīt mazo uzņēmumu mārketinga Affordably

Jebkura mārketinga kampaņa var būt saistīta ar jūsu uzņēmuma resursiem, taču jūsu uzņēmumam joprojām ir nepieciešama reklāma un informācijas izplatīšana. Mazo uzņēmumu mārketings ir būtisks, lai augtu. Jūs nevarat atļauties būt pašapmierināts - jūs zināt, ka jūsu konkurenti tādi nav.  Tas ir brīdis, kad jums kā uzņēmējam vajadzētu sākt domāt ārpus rāmjiem.

Veiciet mājasdarbu, pirms piesaistāt jaunus klientus

Sāciet ar esošajiem klientiem. Tā vietā, lai tērētu tūkstošiem dolāru kampaņai, kuras mērķis ir piesaistīt jaunus klientus, varat sākt ar to, ka izmantosiet iespējas, kas ir pieejamas jūsu esošajiem klientiem. Jūsu pirmais mērķis ir novērtēt to cilvēku uztveri, kuri jau ir izmēģinājuši jūsu produktu vai pakalpojumu. Lai to izdarītu, izvēlieties dažus no saviem klientiem un intervē viņus (vai nosūtiet viņiem aptauju). Varat pat nolīgt trešo personu, lai to izdarītu, šādā veidā klienti varētu būt atklātāki, ja nebaidās aizskart jūsu jūtas.

Tagad, kad esat ieguvis personu, kas vēlas piedalīties intervijā, nākamais solis ir uzdot svarīgus jautājumus un saglabāt interviju īsu. Jūs nevēlaties garlaikot vai kaitināt esošos klientus.

Jautājumiem vajadzētu būt aptuveni šādiem: 1) kādas problēmas jūs mēģinājāt atrisināt, kad izvēlējāties mūsu produktu? b) cik būtiski jūsu problēmas risināšanā bija mūsu uzņēmuma produkti c) pēc produkta izmēģināšanas, kādu citu produktu vai pakalpojumu jūs vēlētos, lai mēs pārdotu kopā ar esošo(-ajiem)?

Pēc tam, kad esat apkopojis visas intervijas, varat izmantot šos datus, lai meklētu tendences un tēmas. Neaizmirstiet nosūtīt pateicības vēstuli katram klientam, kurš piedalījās; viņi ne tikai jutīsies novērtēti, bet jūs varat izmantot to kā vēl vienu iespēju palielināt sava zīmola atpazīstamību. Svarīgi ir izpētīt, kas jums ir. Mācieties no pieejamajiem datiem un izmantojiet tos savā uzņēmējdarbībā.

Izmantojiet savu iztēli

Mārketinga kampaņām nav jābūt dārgām grafiskām eksplozijām; varat viegli izveidot tādu, kas atbilst jūsu budžetam. Tā var būt tikpat maza kā pastkarte. Mēģiniet izdomāt ko atšķirīgu un nevilcinieties pārbaudīt, ko dara jūsu konkurenti. Var būt noderīgi arī izpētīt, kā rīkojas citu nozaru uzņēmumi. Iespējams, jums radīsies pavisam jaunas idejas.

Tas nav tik dārgi, kā jums šķiet

Publicitāte var šķist dārga, taču mūsdienās ir aizvien vairāk sabiedrisko attiecību firmu, kas ir pieejamas par ļoti zemu samaksu, un, pateicoties internetam, cenu meklēšana ir vienkārša. Šie uzņēmumi ir specializējušies, lai izstrādātu kaut ko, lai cik mazs tas būtu, kas noteikti piesaistīs sabiedrības interesi.

Sāciet ar e-pasta mārketingu. Tas ir elastīgs, rentabls, viegli izmērāms un ļoti efektīvs. Tas palīdz veicināt jūsu vietnes datplūsmu un sasniegt plašāku auditoriju. Patiesībā e-pasta mārketings ļauj ne tikai reklamēt jūsu pakalpojumus, bet arī palīdz jums izveidot savu zīmolu. Tas ir efektīvs saziņas veids; ar tā palīdzību jūs pat varat paziņot par produktu laišanu tirgū.

Iespēju ir bezgalīgi daudz, taču jums ir jāizpilda mājasdarbs, viss jāpārdomā un jāizstrādā atbilstošs vēstījums, kas būs efektīvs un atbilstošs, kā arī atbildīs jūsu mārketinga mērķiem.

Vēlākā bloga ierakstā mēs aplūkosim, kā sociālos plašsaziņas līdzekļus var izmantot kā papildu mārketinga rīku.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda