Переваги індивідуальних онлайн-опитувань

Опитування - це один з найкращих інструментів для кращого знайомства з вашими клієнтами та споживачами. Коли ви вирішуєте, який продукт запустити, як оновити існуючу лінійку продуктів або чи задоволені ваші покупці/клієнти/співробітники вашою організацією, опитування повинні відігравати важливу роль у наданні відповідей на всі ці та багато інших запитань.

Проведення опитувань може бути фінансово виснажливим завданням. Без належних ресурсів ваші опитування, швидше за все, коштуватимуть дорожче, ніж вони дадуть. Також існує ймовірність того, що цільова аудиторія повертатиме анкети без відповідей або тому, що вони їй нецікаві, або тому, що вона неправильно зрозуміла ваші запитання. Елемент "людської помилки" також присутній. Це ще більше знижує надійність результатів вашого опитування.

Провайдери онлайн-опитувань, такі як SurveyRock, розуміють важливість опитувань для вашої організації, а також фінансові та технічні обмеження, з якими ви стикаєтеся при розробці та проведенні опитувань. Наші індивідуальні та недорогі методики забезпечують найкраще рішення для всіх ваших потреб в опитуваннях.

Скоротіть ці витрати

Розробка будь-якого опитування вимагає попереднього ретельного аналізу витрат і переваг. Якщо у вас малий або середній бізнес, проведення традиційного паперового опитування може коштувати чимало, а користь від нього може залишати бажати кращого. Подумайте про всі витрати на друк, доставку, зберігання та аналіз зворотного зв'язку. Як ви будете фінансувати таку величезну і ризиковану інвестицію?

Провайдери онлайн-опитувань пропонують доступні пакети для всіх своїх передплатників. Ви можете створити необмежений опитувань щомісяця з SurveyRock безкоштовно.

Оберіть власну аудиторію

Уявімо, що ви розробляєте форму зворотного зв'язку для співробітників. Чи варто ставити однакові запитання операційним та управлінським працівникам? Чи вважаєте ви, що всі вони мають однаковий рівень знань, підготовки та досвіду? Розробка стандартної анкети для всіх, швидше за все, не дасть позитивних результатів.

Для створення індивідуальних опитувань відповідно до вашої організаційної ієрархії ми пропонуємо опитувальники з логікою опитування та широким спектром запитань, орієнтованих на конкретну аудиторію. A унікальне URL-посилання надається відповідь, яку може переглянути і відповісти тільки та аудиторія, яку ви бажаєте.

Створіть будь-яке опитування, яке хочете

Задоволеність співробітників, відгуки клієнтів, організація заходів і навіть некомерційна діяльність - все це вимагає проведення опитувань для отримання ефективних результатів. Наприклад, якщо ви розпочали освітній консалтинговий бізнес, вам потрібно знати, що учні та їхні батьки знають про середню освіту та процес вступу до коледжу. Так само, якщо ви є благодійною організацією, яка шукає пожертви, вам потрібно з'ясувати думку ваших донорів щодо благодійності та вашої організації в цілому.

Онлайн-опитування ринку дозволяють створювати власні анкети для будь-яких цілей. На SurveyRock ви можете створювати власні опитувальники та вибирати з широкого спектру тем і кольорів, які можна додати до форм опитування. Хочете додати зображення або відео? Без проблем. Це приваблює вашу аудиторію і заохочує її пройти опитування.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська