Özelleştirilmiş Online Anketlerin Avantajları

Anket, müşterilerinizi ve müşterilerinizi daha iyi tanımak için en iyi araçlardan biridir. Hangi ürünü piyasaya süreceğinize, mevcut ürün grubunuzu nasıl geliştireceğinize veya müşterilerinizin/müşterilerinizin/çalışanlarınızın kuruluşunuzdan memnun olup olmadığına karar verirken, anketler tüm bu ve daha birçok sorunun yanıtlanmasında önemli bir rol oynamalıdır.

Anket yapmak mali açıdan yıpratıcı bir görev olabilir. Uygun kaynaklar olmadan, anketlerinizin sağladıklarından daha pahalıya mal olması muhtemeldir. Ayrıca anket formlarınızın hedef kitle tarafından ya kendilerine hitap etmediği için ya da sorularınızı doğru anlamadıkları için cevaplanmadan geri gönderilmesi de muhtemeldir. "İnsan hatası" unsuru da mevcuttur. Bu durum anket sonuçlarınızın güvenilirliğini daha da azaltır.

SurveyRock gibi çevrimiçi anket sağlayıcıları, anketlerin kuruluşunuz için önemini ve anketleri tasarlarken ve yürütürken karşılaştığınız finansal ve teknik kısıtlamaları anlar. Özelleştirilmiş ve ucuz tekniklerimiz tüm anket ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü sunar.

Bu Giderleri Kısın

Herhangi bir anketin tasarlanması, öncesinde kapsamlı bir maliyet ve fayda analizi yapılmasını gerektirir. Küçük veya orta ölçekli bir işletmeyseniz, geleneksel kağıt tabanlı bir anket yapmak çok maliyetli olabilir ve faydaları yine de arzulanan çok şey bırakabilir. Gereken tüm baskı, teslimat, depolama ve geri bildirim analizi maliyetlerini düşünün. Bu kadar büyük ve riskli bir yatırımı nasıl finanse edeceksiniz?

Çevrimiçi anket sağlayıcıları, tüm abonelerine uygun fiyatlı paketler sunar. Oluşturabilirsiniz sınırsız SurveyRock ile her ay ücretsiz anketler.

Kendi Hedef Kitlenizi Seçin

Bir çalışan geri bildirim formu tasarladığınızı varsayalım. Operasyonel ve yönetimsel çalışanlarınıza aynı soruları sormayı düşünür müsünüz? Hepsinin aynı düzeyde bilgi, eğitim ve deneyime sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Herkes için standart bir anket tasarlamak muhtemelen olumlu sonuçlar vermeyecektir.

Kurumsal hiyerarşinize göre özelleştirilmiş anketler tasarlamak için, geniş bir yelpazede kitleye özel sorular içeren anket mantığı donanımlı anketler sunuyoruz. A benzersiz URL bağlantısı sadece istediğiniz izleyici tarafından görüntülenebilen ve yanıtlanabilen bir anket sunulmaktadır.

İstediğiniz Anketi Tasarlayın

Çalışan memnuniyeti, müşteri geri bildirimi, etkinlik yönetimi ve hatta kar amacı gütmeyen faaliyetler vb. verimli sonuçlar için anketler gerektirir. Örneğin bir eğitim danışmanlığı işi kurduysanız, öğrencilerin ve ebeveynlerinin lise eğitimi ve üniversiteye kabul süreçleri hakkında ne bildiklerini bilmeniz gerekir. Benzer şekilde, bağış arayan bir hayır kurumuysanız, bağışçılarınızın hayır işlerine ve genel olarak kuruluşunuza ilişkin görüşlerini ölçmeniz gerekir.

Çevrimiçi pazar anketleri, herhangi bir amaç için kendi anketinizi tasarlamanıza izin verir. SurveyRock'ta, kendi anket sorularınızı tasarlayabilir ve anket formlarınıza eklemek için çok çeşitli temalar ve renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Resim veya video mu eklemek istiyorsunuz? Sorun değil. Bu, hedef kitlenizin ilgisini çeker ve onları anketi doldurmaya teşvik eder.

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe