Pielāgotu tiešsaistes aptauju priekšrocības

Aptauja ir viens no labākajiem rīkiem, lai labāk iepazītu savus klientus un klientus. Lemjot, kādu produktu laist tirgū, kā uzlabot esošo produktu līniju vai vai vai jūsu klienti/pasūtītāji/darbinieki ir apmierināti ar jūsu organizāciju, aptaujām ir svarīga nozīme, lai atbildētu uz visiem šiem un daudziem citiem jautājumiem.

Apsekojumu veikšana var būt finansiāli ietilpīgs uzdevums. Bez atbilstošiem resursiem jūsu apsekojumi, visticamāk, izmaksās dārgāk nekā to rezultāti. Tāpat ir iespējams, ka mērķauditorija atgriezīs jūsu aptaujas veidlapas bez atbildēm vai nu tāpēc, ka tās viņus neuzrunā, vai arī tāpēc, ka viņi pienācīgi nesaprot jūsu jautājumus. Pastāv arī "cilvēciskās kļūdas" elements. Tas vēl vairāk samazina jūsu aptaujas rezultātu ticamību.

Tiešsaistes aptauju pakalpojumu sniedzēji, piemēram, SurveyRock, izprot aptauju nozīmi jūsu organizācijā, kā arī finansiālos un tehniskos ierobežojumus, ar kuriem jūs saskaraties, izstrādājot un veicot aptaujas. Mūsu pielāgotās un lētās metodes nodrošina vislabāko risinājumu visām jūsu aptauju vajadzībām.

Samaziniet izdevumus

Veidojot jebkuru apsekojumu, pirms tam ir jāveic rūpīga izmaksu un ieguvumu analīze. Ja esat neliels vai vidēja lieluma uzņēmums, tradicionālās aptaujas veikšana papīra formātā var izmaksāt dārgi, bet ieguvumi joprojām var būt ļoti nevēlami. Padomājiet par visām drukāšanas, piegādes, uzglabāšanas un atgriezeniskās saites analīzes izmaksām, ko tas prasa. Kā jūs finansēsiet tik lielu un riskantu ieguldījumu?

Tiešsaistes apsekojumu sniedzēji visiem saviem abonentiem piedāvā pieejamas paketes. Jūs varat izveidot neierobežots aptaujas katru mēnesi ar SurveyRock bez maksas.

Izvēlieties savu auditoriju

Pieņemsim, ka izstrādājat darbinieku atsauksmju veidlapu. Vai jūs apsverat iespēju uzdot operatīvajiem un vadošajiem darbiniekiem vienādus jautājumus? Vai jūs domājat, ka viņiem visiem ir vienāds zināšanu, apmācības un pieredzes līmenis? Standarta anketas izstrādāšana visiem, visticamāk, nedos labvēlīgus rezultātus.

Lai izstrādātu pielāgotas aptaujas, ņemot vērā jūsu organizācijas hierarhiju, mēs piedāvājam aptaujas loģiku aprīkotas anketas ar plašu auditorijai specifisku jautājumu klāstu. A unikāla URL saite tiek nodrošināta iespēja, kuru var apskatīt un uz kuru var atbildēt tikai vēlamā auditorija.

Izveidojiet jebkuru apsekojumu, kādu vēlaties

Darbinieku apmierinātības, klientu atsauksmju, pasākumu vadības un pat bezpeļņas aktivitāšu u. c. jomās ir jāveic aptaujas, lai iegūtu efektīvus rezultātus. Ja esat uzsācis, piemēram, izglītības konsultāciju uzņēmumu, jums ir jāzina, ko skolēni un viņu vecāki zina par vidusskolas izglītību un uzņemšanas procesu koledžā. Tāpat, ja esat labdarības iestāde, kas meklē ziedojumus, jums ir nepieciešams noskaidrot savu ziedotāju viedokli par labdarību, kā arī par jūsu organizāciju kopumā.

Tiešsaistes tirgus aptaujas ļauj jums izveidot savu anketu jebkuram mērķim. Uzņēmumā SurveyRock jūs varat izstrādāt savas aptaujas anketas un izvēlēties no plašā tēmu un krāsu klāsta, ko pievienot savām aptaujas veidlapām. Vēlaties iekļaut attēlus vai videoklipus? Nav problēmu. Tas piesaistīs jūsu auditoriju un mudinās aizpildīt aptauju.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda