Pritaikytų internetinių apklausų privalumai

Apklausa yra viena geriausių priemonių, padedančių geriau pažinti klientus ir pirkėjus. Kai sprendžiate, kokį produktą paleisti į rinką, kaip atnaujinti esamą produktų liniją arba ar jūsų klientai / klientai / darbuotojai yra patenkinti jūsų organizacija, apklausos turėtų atlikti svarbų vaidmenį atsakant į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų.

Apklausų atlikimas gali būti finansiškai sunki užduotis. Jei neturėsite tinkamų išteklių, apklausos greičiausiai kainuos daugiau nei jų rezultatai. Taip pat tikėtina, kad tikslinė auditorija grąžins jūsų apklausų formas neatsakiusi, nes jos jiems nepatinka arba jie tinkamai nesupranta jūsų klausimų. Taip pat egzistuoja "žmogiškosios klaidos" elementas. Tai dar labiau sumažina jūsų apklausos rezultatų patikimumą.

Internetinių apklausų teikėjai, tokie kaip "SurveyRock", supranta apklausų svarbą jūsų organizacijai ir finansinius bei techninius apribojimus, su kuriais susiduriate rengdami ir vykdydami apklausas. Mūsų pritaikyti ir nebrangūs metodai yra geriausias sprendimas visiems jūsų apklausų poreikiams.

Sumažinkite išlaidas

Prieš rengiant bet kokį tyrimą reikia atlikti išsamią sąnaudų ir naudos analizę. Jei esate maža ar vidutinė įmonė, tradicinės popierinės apklausos atlikimas gali kainuoti daug, o naudos vis tiek gali likti labai daug. Pagalvokite apie visas spausdinimo, pristatymo, saugojimo ir grįžtamojo ryšio analizės išlaidas, kurių reikia. Kaip finansuosite tokią didelę ir rizikingą investiciją?

Internetinių apklausų paslaugų teikėjai visiems savo abonentams siūlo prieinamus paketus. Galite sukurti neribotas apklausas kiekvieną mėnesį su "SurveyRock" nemokamai.

Pasirinkite savo auditoriją

Tarkime, kad kuriate darbuotojų atsiliepimų formą. Ar svarstytumėte galimybę užduoti tuos pačius klausimus savo veiklos ir vadovaujantiems darbuotojams? Ar manote, kad jie visi turi vienodą žinių, išsilavinimo ir patirties lygį? Sukūrus standartinį klausimyną visiems, tikėtina, kad nebus gauta palankių rezultatų.

Norėdami parengti pritaikytas apklausas pagal jūsų organizacijos hierarchiją, siūlome apklausos logika aprūpintus klausimynus su daugybe konkrečiai auditorijai skirtų klausimų. A unikali URL nuoroda pateikiama informacija, kurią gali peržiūrėti ir į kurią gali atsakyti tik norima auditorija.

Sukurkite bet kokią norimą apklausą

Norint pasiekti veiksmingų rezultatų, reikia atlikti apklausas dėl darbuotojų pasitenkinimo, grįžtamojo ryšio su klientais, renginių valdymo ir net ne pelno siekiančios veiklos ir pan. Pavyzdžiui, jei pradėjote švietimo konsultacijų verslą, turite žinoti, ką mokiniai ir jų tėvai žino apie mokymąsi vidurinėje mokykloje ir priėmimo į koledžą procesus. Panašiai, jei esate labdaros įstaiga, siekianti gauti aukų, jums reikia išsiaiškinti aukotojų nuomonę apie labdarą ir apskritai apie jūsų organizaciją.

Internetinės rinkos apklausos leidžia jums patiems sudaryti klausimyną bet kokiems tikslams. "SurveyRock" galite patys kurti apklausos anketas ir rinktis iš daugybės temų bei spalvų, kuriomis galite papildyti savo apklausos formas. Norite įtraukti paveikslėlių ar vaizdo įrašų? Ne problema. Tai pritrauks jūsų auditoriją ir paskatins ją užpildyti apklausą.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba