Výhody online průzkumů na míru

Průzkum je jedním z nejlepších nástrojů, jak lépe poznat své zákazníky a klienty. Při rozhodování o tom, jaký produkt uvést na trh, jak modernizovat stávající produktovou řadu nebo zda jsou vaši zákazníci/klienti/zaměstnanci s vaší organizací spokojeni, by průzkumy měly hrát důležitou roli při zodpovídání všech těchto a mnoha dalších otázek.

Provádění průzkumů může být finančně náročné. Bez odpovídajících zdrojů budou vaše průzkumy pravděpodobně stát více, než kolik přinesou. Je také pravděpodobné, že cílové skupiny vaše formuláře průzkumů vrátí bez odpovědí, protože je buď neosloví, nebo vašim otázkám správně neporozumí. Přítomen je také prvek "lidské chyby". Ten dále snižuje spolehlivost výsledků vašeho průzkumu.

Poskytovatelé online průzkumů, jako je SurveyRock, chápou význam průzkumů pro vaši organizaci a finanční a technická omezení, kterým při navrhování a provádění průzkumů čelíte. Naše přizpůsobené a levné techniky poskytují nejlepší řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti průzkumů.

Snížení výdajů

Při navrhování jakéhokoli průzkumu je třeba předem provést důkladnou analýzu nákladů a přínosů. Pokud jste malá nebo středně velká firma, může být provedení tradičního průzkumu v papírové podobě velmi nákladné a přínosy mohou být stále ještě velmi neuspokojivé. Pomyslete na všechny náklady na tisk, doručení, uložení a analýzu zpětné vazby, které vyžaduje. Jak budete financovat tak velkou a riskantní investici?

Poskytovatelé online průzkumů nabízejí všem svým účastníkům cenově dostupné balíčky. Můžete si vytvořit neomezené průzkumy každý měsíc se SurveyRock zdarma.

Vyberte si vlastní publikum

Předpokládejme, že navrhujete formulář pro zpětnou vazbu od zaměstnanců. Uvažujete o tom, že byste se svých provozních a vedoucích zaměstnanců ptali na stejné otázky? Myslíte si, že všichni mají stejnou úroveň znalostí, školení a zkušeností? Navrhování standardního dotazníku pro všechny pravděpodobně nepřinese příznivé výsledky.

Pro návrh průzkumů na míru s ohledem na vaši organizační hierarchii nabízíme dotazníky vybavené logikou průzkumu s širokou škálou otázek specifických pro danou skupinu respondentů. A jedinečný odkaz URL je poskytnuta možnost, kterou si může prohlédnout a odpovědět na ni pouze požadované publikum.

Navrhněte si libovolný průzkum

Spokojenost zaměstnanců, zpětná vazba od zákazníků, řízení událostí, ale i neziskové aktivity atd. vyžadují průzkumy pro dosažení efektivních výsledků. Pokud jste například založili firmu zabývající se poradenstvím v oblasti vzdělávání, potřebujete vědět, co studenti a jejich rodiče vědí o středoškolském vzdělávání a přijímacím řízení na vysoké školy. Stejně tak pokud jste charitativní instituce usilující o dary, potřebujete zjistit názory dárců na charitu i na vaši organizaci obecně.

Online průzkumy trhu umožňují sestavit vlastní dotazník pro libovolné účely. V SurveyRock si můžete navrhnout vlastní dotazníky a vybrat si z široké škály motivů a barev, které můžete do formulářů průzkumu přidat. Chcete zahrnout obrázky nebo videa? To není problém. To vaše publikum zaujme a povzbudí k vyplnění dotazníku.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština