Як маркетингові дослідження допомагають зрозуміти ваших клієнтів?

Маркетингові дослідження - це найефективніший і найпоширеніший метод отримання ринкової інформації для організацій. Опитування дають змогу вашому бізнесу зрозуміти свої ринки, клієнтів і споживачів. Вони також дозволяють розробляти та впроваджувати маркетингові стратегії, щоб не лише зберегти своє ім'я та частку на ринку, але й вийти на нові ринки та навіть створити власний ринок (шляхом створення попиту на ваші товари та послуги).

Опитування Зелена галочка

Зі зростанням соціальних мереж та посиленням глобалізації ви опинитеся в програші, якщо не будете оновлювати свою організацію відповідно до останніх технологічних оновлень та змін. Оскільки все більше людей стають технічно підкованими, для вашої організації вкрай важливо спілкуватися з ними на особистому рівні. Це дозволить вам краще зрозуміти їх і допоможе налаштувати вашу організацію відповідно до їхніх потреб.

Онлайн-опитування ринку дають вам можливість краще пізнати своїх клієнтів. Ось чим корисні онлайн-опитування ринку:

Знати, чого вони хочуть

Припустимо, ви плануєте постачати заморожених курей, але ваша аудиторія та клієнти - вегани. Що робити далі? Проведення онлайн-опитування ринку перед розробкою та запуском продукту допоможе. Це допоможе вам заздалегідь визначити ваших клієнтів та їхні вподобання. Розроблений таким чином продукт буде краще відповідати потребам ваших клієнтів.

Крім того, більшість ваших клієнтів будуть комп'ютерно грамотними і, ймовірно, віддадуть перевагу онлайн-опитуванням, а не усним чи друкованим.

Легко відповісти

Уявіть, що ви надсилаєте своїм клієнтам роздруковану анкету, але отримуєте її назад без відповіді. Якщо вас це дратує, то уявіть, як це дратує вашого клієнта, коли йому доводиться брати ручку, відповідати на ваші запитання та писати пропозиції власноруч! Я маю на увазі, хто зараз так робить? Подумайте, як дратує, коли ваша анкета починається словами: "Ви коли-небудь користувалися нашим продуктом? Якщо так, то перейдіть до наступного питання". А клієнт відповідає: "Ні, не користувався!"

У сучасному електронному світі ці методи ніколи не дадуть позитивних результатів. Онлайн-опитування можна поширювати серед ваших клієнтів, які можуть відповісти на них у будь-який зручний для них час. Для цього їм потрібні прості опції "дотик, щоб вибрати" на смартфонах і клавіатура/клавіатура для відповідей на письмові запитання. Це гарантує, що всі анкети будуть повернуті заповненими, що дасть вам глибокі знання про їхні бажання та потреби без зайвих сумнівів.

Зменшити кількість людських помилок

Офлайн-опитування набагато більше схильні до людських помилок. Зафіксовані відповіді залежать від уважності та концентрації респондента, що обмежує їхню достовірність у визначенні тенденцій споживачів і ринку.

Онлайн-опитування ринку публікують відгуки клієнтів безпосередньо в програмному забезпеченні, не проходячи через третіх осіб. Це забезпечить прямий зв'язок між вами та вашими клієнтами. Це також допоможе вам шукати відповідні відгуки безпосередньо, не засипаючи ваших клієнтів паперами та аркушами.

Щоб дізнатися більше про переваги онлайн-опитувань ринку і про те, як вони допомагають краще зрозуміти своїх клієнтів, відвідайте наш сторінка функцій.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська