Kā tirgus aptaujas palīdz izprast jūsu klientus?

Tirgus apsekojumi ir visefektīvākā un visbiežāk izmantotā metode, lai iegūtu tirgus informāciju organizācijām. Aptaujas ļauj jūsu uzņēmumam izprast savus tirgus, klientus un klientus. Tie arī ļauj jums izstrādāt un īstenot mārketinga stratēģijas, lai ne tikai saglabātu savu tirgus nosaukumu un daļu, bet arī ienāktu jaunos tirgos un pat radītu savu tirgu (radot pieprasījumu pēc jūsu produktiem un pakalpojumiem).

Apsekojuma zaļā ķeksītis

Pieaugot sociālo mediju skaitam un palielinoties globalizācijai, jūs būsiet zaudētājos, ja neatjaunināsiet savu organizāciju, ņemot vērā jaunākos tehnoloģiskos atjauninājumus un izmaiņas. Tā kā arvien vairāk cilvēku kļūst tehnoloģiski zinoši, jūsu organizācijai ir obligāti jāsaskaras ar viņiem personīgā līmenī. Tas ļaus jums viņus labāk izprast un palīdzēs pielāgot savu organizāciju viņu vajadzībām.

Tiešsaistes tirgus aptaujas sniedz iespēju labāk iepazīt savus klientus. Lūk, kādi ir tiešsaistes tirgus aptauju ieguvumi:

Uzziniet, ko viņi vēlas

Pieņemsim, ka plānojat piegādāt saldētus cāļus, bet jūsu auditorija un klienti ir vegāni. Ko jūs tagad darīsiet? Pirms produkta izstrādes un laišanas tirgū palīdz tiešsaistes tirgus apsekojumu veikšana. Tas palīdz jums iepriekš apzināt savus klientus un viņu vēlmes. Tādējādi izstrādātais produkts būs labāk pielāgots klientu vajadzībām.

Turklāt vairums jūsu klientu būs datorprasmīgi un, iespējams, labprātāk atbildēs uz tiešsaistes aptaujām, nevis mutiskām vai drukātām aptaujām.

Viegli atbildēt

Iedomājieties, ka klientiem nosūtāt drukātu anketu un saņemat to atpakaļ bez atbildes. Ja jums tas šķiet kaitinoši, iedomājieties, cik kaitinoši ir jūsu klientam izņemt pildspalvu, atbildēt uz jūsu jautājumiem un rakstīt ieteikumus ar savām rokām! Kurš gan to vēl dara??? Padomājiet, cik kaitinoši izklausās, ja jūsu anketa sākas ar šādu jautājumu: "Vai esat kādreiz lietojis mūsu produktu? Ja atbilde ir "jā", tad pārejiet uz nākamo jautājumu". Un klients atbild: "Nē, neesmu lietojis!".

Mūsdienu elektroniskajā pasaulē šīs metodes nekad nedos pozitīvus rezultātus. Tiešsaistes aptaujas var izplatīt jūsu klientiem, kuri var uz tām atbildēt jebkurā viņiem ērtā laikā. Viņiem ir nepieciešamas vienkāršas "pieskāriena izvēles" iespējas viedtālruņos un tastatūras/klaviatūras tipa atbildes uz rakstiskiem jautājumiem. Tas nodrošina, ka visas anketas tiek nosūtītas atpakaļ aizpildītas, lai jūs varētu padziļināti uzzināt par viņu vēlmēm un vajadzībām, neveicot otrreizējas aptaujas.

Cilvēka kļūdu samazināšana

Bezsaistes aptaujas anketas ir daudz jutīgākas pret cilvēka kļūdām. Reģistrētās atbildes ir atkarīgas no aptaujas veicēja uzmanības un koncentrēšanās spējas, kas ierobežo to ticamību klientu un tirgus tendenču noteikšanā.

Tiešsaistes tirgus apsekojumos klientu atsauksmes tiek nosūtītas tieši uz programmatūru bez trešās puses starpniecības. Tas ļaus jums un jūsu klientiem sazināties tieši. Tas arī palīdzēs jums iegūt atbilstošas atsauksmes tieši, nebombardējot klientus ar papīriem un lapām.

Lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes tirgus aptauju priekšrocībām un to, kā tās palīdz labāk izprast jūsu klientus, lūdzu, apmeklējiet mūsu funkciju lapa.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda