Kaip rinkos tyrimai padeda suprasti klientus?

Rinkos tyrimai yra veiksmingiausias ir dažniausiai taikomas būdas gauti rinkos informaciją organizacijoms. Apklausos leidžia jūsų įmonei suprasti savo rinkas, klientus ir pirkėjus. Jie taip pat leidžia jums kurti ir įgyvendinti rinkodaros strategijas, kad ne tik išlaikytumėte savo rinkos vardą ir dalį, bet ir įžengtumėte į naujas rinkas ir net sukurtumėte savo rinką (sukurdami savo produktų ir paslaugų paklausą).

Apklausa Žalias žymeklis

Augant socialinės žiniasklaidos plėtrai ir didėjant globalizacijai, pralaimėsite, jei neatnaujinsite savo organizacijos pagal naujausius technologinius atnaujinimus ir pokyčius. Kadangi vis daugiau žmonių tampa technologiškai išprusę, jūsų organizacijai būtina su jais susisiekti asmeniniu lygmeniu. Taip galėsite geriau juos suprasti ir padėti pritaikyti savo organizaciją prie jų poreikių.

Internetinės rinkos apklausos suteikia galimybę geriau pažinti savo klientus. Štai kuo naudingos internetinės rinkos apklausos:

Žinokite, ko jie nori

Tarkime, planuojate tiekti šaldytus viščiukus, bet visi jūsų klientai ir auditorija yra veganai. Ką dabar darysite? Padeda internetinių rinkos apklausų atlikimas prieš kuriant gaminį ir jį pristatant rinkai. Tai padeda iš anksto nustatyti savo klientus ir jų pageidavimus. Taip sukurtas jūsų produktas bus geriau pritaikytas klientų poreikiams.

Be to, dauguma jūsų klientų moka naudotis kompiuteriu ir tikriausiai mieliau atsakinėja į internetines apklausas nei į žodines ar spausdintas.

Lengva atsakyti

Įsivaizduokite, kad siunčiate atspausdintą klausimyną savo klientams ir gaunate jį atgal be atsakymų. Jei jus tai erzina, įsivaizduokite, kaip erzina jūsų klientą paimti rašiklį, atsakyti į jūsų klausimus ir rašyti pasiūlymus savo ranka! Juk kas tai daro?? Pagalvokite, kaip erzinančiai turi skambėti, kai jūsų klausimynas prasideda žodžiais: "Ar kada nors naudojote mūsų gaminį? Jei taip, pereikite prie kito klausimo". O klientas atsako: "Ne, nesu naudojęs!"

Šiuolaikiniame elektroniniame pasaulyje šie metodai niekada neduos jokių teigiamų rezultatų. Internetines apklausas galite išplatinti savo klientams, kurie į jas gali atsakyti bet kuriuo jiems patogiu metu. Jiems tereikia paprastų "palieskite, kad pasirinktumėte" parinkčių savo išmaniuosiuose telefonuose, o į rašytinius klausimus atsakyti klaviatūros / klaviatūros tipu. Taip užtikrinama, kad visos anketos bus grąžintos užpildytos, kad galėtumėte išsamiai sužinoti jų norus ir poreikius, be antrinių klaidų.

Sumažinkite žmogiškųjų klaidų skaičių

Neprisijungusieji klausimynai yra kur kas jautresni žmogiškoms klaidoms. Užfiksuoti atsakymai priklauso nuo apklausą atliekančio asmens atidumo ir koncentracijos, todėl jų patikimumas nustatant klientų ir rinkos tendencijas yra ribotas.

Internetinėse rinkos apklausose klientų atsiliepimai pateikiami tiesiai į programinę įrangą, neperduodant jų trečiajai šaliai. Taip galėsite tiesiogiai bendrauti su klientais. Tai taip pat padės jums tiesiogiai gauti reikiamą grįžtamąjį ryšį, nebombarduojant klientų popieriais ir lapais.

Norėdami sužinoti daugiau apie internetinių rinkos tyrimų naudą ir kaip jie padeda geriau suprasti savo klientus, apsilankykite mūsų funkcijų puslapis.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba