Переваги використання онлайн-опитувань

Якщо ви власник бізнесу і тільки починаєте свою діяльність, можливо, варто серйозно подумати про проведення онлайн-опитування. Вони підходять для маркетингових досліджень, оскільки коштують не так дорого, як стандартні паперові опитування, проводяться швидше і дозволяють охопити набагато ширший спектр питань. Нижче наведено перелік переваг проведення опитувань через Інтернет.

Швидше.

Для тих, хто не знає, ви можете провести онлайн-опитування на дві третини швидше, ніж при звичайному методі дослідження. Вам не потрібно чекати, поки вам повернуть паперові анкети, оскільки дані, які ви шукаєте, будуть зібрані автоматично. Це означає, що ви отримаєте майже миттєву відповідь. Фахівці в галузі інтернет-маркетингу стверджують, що відповіді, які ви шукаєте, зазвичай можна отримати протягом перших трьох днів після початку дослідження.

Економічна ефективність

Витрати на дослідження можуть бути буквально знижені на 80% або більше, якщо ви використовуєте анкети онлайн. Вам не потрібно буде наймати персонал або використовувати багато ресурсів, коли ви використовуєте онлайн-опитувальник. Ви також можете заощадити кошти на поштових витратах. Результати дослідження будуть доступні в будь-який час, оскільки зворотній зв'язок обробляється автоматично.

Надзвичайно точний

Відповіді учасників на ваші опитування одразу потраплятимуть до системи, а це означає, що ймовірність помилки набагато менша. Старі методи проведення опитувань залежали від уважності працівника, щоб правильно вставити кожну деталь. Це залишало місце для великої кількості людських помилок, особливо якщо врахувати, що це такий виснажливий процес.

Експрес-обстеження

Онлайн-опитування дуже зручні тим, що вони готові до використання в будь-який час. Таблиці та графіки можна використовувати для демонстрації даних, і більшість інструментів для проведення опитувань в Інтернеті надають інструменти для складання таблиць та аналізу, а також ресурси для створення таблиць, якщо це необхідно.

Просте використання учасника

Фактом є те, що окрім використання смартфонів, 90% людей, які мають доступ до Інтернету, віддають перевагу проходженню опитувань онлайн. Для учасника проходження опитування онлайн є набагато швидшим і може бути здійснено в будь-який зручний для нього час. Крім того, якщо учасникам не подобаються деякі запитання, вони можуть просто пропустити їх.

великі пальці вгору тільки для інструментів для опитувань

Дослідники можуть легко ними користуватися

Для дослідника використання онлайн-опитувань може заощадити багато часу. Негайний доступ до цінних даних може бути дуже корисним для дослідника, оскільки дані можна легко перенести в спеціалізоване аналітичне програмне забезпечення або в електронну таблицю. Це може допомогти в оцінці даних, а також допомогти досліднику.

Зручний для стилізації

Онлайн-опитування можна легко стилізувати відповідно до бренду та веб-сайту вашої компанії. Можна додати логотипи компанії, а також вибрати власний макет і кольори для опитування. До запитань опитування також можна додавати відео, аудіо та зображення. Але рекомендується дотримуватися обережності, оскільки надмірне застосування може збільшити час очікування між запитаннями, що призведе до їхнього повільного завантаження. Багато людей вважають, що занадто довге очікування наступного запитання дуже відволікає і заважає.

Значною мірою Щирий

Дослідники ринку відзначають, що в онлайн-опитуваннях користувачі дають довші та більш розгорнуті відповіді. Це пояснюється тим, що в такій анонімній атмосфері користувачі відчувають себе в більшій безпеці, а отже, більш схильні відповідати більш правдиво.

Більш ексклюзивний

Учасники онлайн-опитувань можуть пройти попередній відбір, щоб виключити тих, хто не має ідеального профілю для проходження опитування. Таким чином ви можете відсіяти тих учасників, чиї дані не принесуть користі.

Більш універсальний

Онлайн-опитування можна легко налаштувати для кожного учасника під час проходження опитування. Залежно від відповіді учасника на попереднє запитання можна змінити порядок запитань або взагалі проігнорувати деякі з них.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська