Internetinių apklausų privalumai

Jei esate verslo savininkas ir tik pradedate verslą, gali būti protinga rimtai apsvarstyti galimybę atlikti internetinės apklausos. Jie tinka rinkos tyrimams, nes nekainuoja tiek daug, kiek standartinės popierinės apklausos, juos galima greičiau atlikti ir pateikti daug daugiau klausimų. Toliau pateikiamas sąrašas, kuriame išsamiau aptariami apklausų internetu privalumai.

Greičiau

Tiems, kurie nežino, galima atlikti internetinę apklausą dviem trečdaliais mažesniu greičiu nei įprastu tyrimo būdu. Nebereikia laukti, kol jums grįš popierinės anketos, nes jūsų ieškomi duomenys bus surinkti automatiškai. Tai reiškia, kad beveik iš karto gausite atsakymus. Internetinės rinkodaros srities specialistai teigia, kad jūsų siekiamus atsakymus paprastai galima gauti per pirmąsias tris tyrimo projekto dienas.

Ekonomiškai efektyvus

Naudojant klausimynus internete, tyrimų išlaidas galima sumažinti 80% ar daugiau. Naudojant klausimyną internetu jums nereikės samdyti darbuotojų ar naudoti daug išteklių. Taip pat galite sutaupyti lėšų pašto išlaidoms. Tyrimų rezultatus galėsite pasiekti bet kuriuo metu, nes atsiliepimai apdorojami automatiškai.

Ypač tikslus

Jūsų apklausų dalyvių atsakymai bus iš karto įvesti į sistemą, todėl klaidų tikimybė yra daug mažesnė. Senesni apklausų metodai priklausė nuo darbuotojo atidumo, kad būtų tinkamai įterpta kiekviena detalė. Tai palieka daug erdvės žmogiškoms klaidoms, ypač dėl to, kad tai toks nuobodus procesas.

Greitasis tyrimas

Internetinės apklausos puikios tuo, kad jomis galima naudotis bet kuriuo metu. Duomenims parodyti galima naudoti lenteles ir grafikus, o dauguma internete esančių apklausų įrankių suteikia įrankius lentelėms sudaryti ir analizuoti, taip pat, jei reikia, išteklius lentelėms sudaryti.

Paprastas dalyvio naudojimas

Faktas, kad 90% žmonių, turinčių prieigą prie interneto, ne tik naudojasi išmaniaisiais telefonais, bet ir renkasi atsakinėti į apklausas internetu. Dalyviui atlikti apklausą internetu yra daug greičiau ir ją galima atlikti bet kuriuo jam patogiu metu. Be to, jei dalyviams nepatinka kai kurie klausimai, jie gali juos tiesiog praleisti.

nykščiai tik už apklausos įrankius

Mokslininkai gali lengvai juos naudoti

Tyrėjas gali sutaupyti daug laiko naudodamas internetines apklausas. Tyrėjui gali būti labai naudinga turėti tiesioginę prieigą prie vertingų duomenų, nes duomenis galima lengvai perkelti į specializuotą analitinę programinę įrangą arba skaičiuoklę. Tai gali padėti įvertinti duomenis ir padėti tyrėjui.

Patogus stilius

Internetines apklausas galima lengvai priderinti prie jūsų įmonės prekės ženklo ir svetainės. Galima pridėti įmonės logotipų, taip pat pasirinkti savo pasirinktą apklausos maketą ir spalvas. Apklausos klausimams taip pat galima taikyti vaizdo, garso ir vaizdų įrašus. Tačiau patartina elgtis atsargiai, nes pritaikius per daug, gali pailgėti laukimo laikas tarp klausimų, todėl jie gali būti per lėtai įkeliami. Daugelis žmonių mano, kad per ilgas kito klausimo laukimas yra didžiulė kliūtis ir trukdis.

Labai nuoširdus

Ilgesnius ir išsamesnius atsakymus rinkos tyrėjai pastebėjo atlikę internetines apklausas. Taip yra todėl, kad interneto vartotojai jaučiasi saugesni anoniminėje aplinkoje, todėl yra labiau linkę atsakyti teisingiau.

Daugiau ekskliuzyvinių

Internetinių apklausų dalyviai gali būti iš anksto tikrinami, kad būtų galima pašalinti tuos, kurių profilis neatitinka idealių reikalavimų apklausoms atlikti. Tokiu būdu galite pašalinti tuos dalyvius, kurių duomenys nebus naudingi.

Universalesnis

Internetines apklausas galima lengvai pritaikyti kiekvienam apklausos dalyviui. Atsižvelgiant į dalyvio atsakymą į ankstesnį klausimą, galima pakeisti klausimų eiliškumą arba kai kurių klausimų apskritai nepaisyti.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba