Перенаправлення URL-адреси після завершення опитування

Ця функція, переспрямування URL-адреси після завершення опитування, - це просто вигадливий спосіб сказати, що ви можете перенаправляти респондентів на певну веб-сторінку, коли вони завершать проходження опитування. Наприклад, створіть опитування, щоб дізнатися, що люди думають про ваш продукт, а потім перенаправте їх на спеціальну сторінку продажів, коли вони його пройдуть.

Поряд з деякими іншими функціями, перенаправлення URL-адрес доступне лише на нашому Корпоративний рахунок план. Зазвичай після того, як користувач пройшов опитування SurveyRock, ми показуємо йому сторінку подяки, яка також містить рекламне посилання для створення власного опитування, якщо він бажає. У цій опції ми пропонуємо вам 3 варіанти:

  • Ви можете продовжити користуватися цією сторінкою,
  • Негайно перенаправляйте респондентів опитування на обраний вами веб-сайт або
  • Покажіть сторінку подяки, а потім перенаправте респондентів на ваш сайт через кілька секунд. Ви самі обираєте, скільки секунд.

Дозвольте мені показати вам приклад того, як це зробити. Це не може бути простіше. Виберіть своє опитування, а потім натисніть кнопку "Налаштування" в головному меню у верхній частині екрана.

Кнопка налаштувань у верхній частині сторінки

Прокрутіть сторінку вниз до розділу "Біла етикетка". Введіть повну URL-адресу веб-сайту, на який учасники опитування повинні перейти після завершення опитування. Наприклад: https://www.mysite.com/some-sales-page.

Розділ білих міток на сторінці налаштувань, включаючи розділ перенаправлення URL-адрес.

Після введення нової адреси сайту введіть кількість секунд, протягом яких сторінка буде перенаправлена на вашу URL-адресу. Це значення може бути від 0 до 30 секунд. Введіть нуль, якщо ви хочете, щоб респондент пропустив сторінку подяки і перейшов безпосередньо на URL-адресу. Натисніть "Зберегти налаштування" внизу сторінки, і все готово.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська