Погляд на маркетингові дослідження в Інтернеті

Якщо ви хочете залишатися в бізнесі, ви повинні стежити за тим, чого хочуть ваші клієнти, і маркетингові дослідження в Інтернеті - це саме той спосіб, який допоможе вам це зробити. Якщо ви думаєте, що інтуїція та здогадки є кращим варіантом, то ви глибоко помиляєтесь. Саме тому власники компаній і маркетологи перейшли на онлайн-опитування, щоб збирати необхідні дані для ведення бізнесу. Ці типи опитувань можна використовувати для виявлення відгуків про продукт, купівельних звичок, оцінки маркетингових масштабів, вимірювання впізнаваності бренду та багато іншого.

ЯК ПРОФЕСІОНАЛИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ОПИТУВАННЯ ОНЛАЙН

Зв'язок з аудиторією

Якщо ви хочете отримати конкретну інформацію від своєї цільової аудиторії, онлайн-опитування, безумовно, є найефективнішим способом виконати це завдання - за умови, що у вас є ідеальні вибірки ринку, яким ви можете доставити свої опитування. Можливо, вам доведеться скласти список або у вас вже є такий список, але наявність контактів для проведення опитувань є обов'язковою умовою!

Перегляньте ціни на продукти та атракції

Отримуючи відгуки клієнтів від ваших онлайн-опитуванняви зможете побудувати роздуми, які принесуть більше задоволення клієнтам, вдосконалення продукту і, по суті, продажі. Якщо ви хочете отримати оптимальний зворотній зв'язок, вам потрібно ставити такі запитання: як би ви хотіли зробити наш продукт кращим? Ви також можете запитати клієнтів, що їм подобається в товарах конкурентів.

Розробляйте методи та процедури роботи з соціальними мережами

Онлайн-опитування швидко допоможуть вам зрозуміти важливість соціальних мереж. Інтеграція їх у ваш бізнес-маркетинг значно допоможе вам зрозуміти, на які медіа-джерела варто звернути увагу. Отримання "ретвітів" у Twitter або "лайків" у Facebook може показати не так багато, але онлайн-опитування допоможе вам зрозуміти "чому" і, можливо, наштовхне на нову ідею для вашого ринку. Щоб з'ясувати, чи зацікавлять нинішніх клієнтів нові функції або класифікації продуктів, Twitter або Facebook можуть стати чудовими місцями для вимірювання їхньої цікавості.

досліджує лише соціальні мережі

Дослідіть та оцініть цільовий ринок

Однією з найбільших статей витрат вашої компанії може бути маркетинг. Перш ніж ви почнете витрачати кошти на нові кампанії, ви повинні бути впевнені, що маркетингові методи, які ви розглядаєте, принесуть заплановану рентабельність інвестицій. Онлайн-аналіз ринку допоможе вам визначити найкращі ціни на продукцію, ідеальні місця для роздрібних магазинів та можливий розмір ринку, на якому ви перебуваєте. Оцінити ринок до того, як ви на нього вийдете, - це завжди найкращий спосіб.

Дізнайтеся, де найкраще шукати клієнтів

Вам потрібно відрізнити можливих клієнтів у новому місці? Використовуйте ці опитування, щоб дізнатися у потенційних покупців їхній вік, стать, дохід, місцезнаходження, місця, де вони роблять покупки, хобі, кількість дітей та багато іншого. Таким чином, ви зможете дізнатися, де найімовірніше знаходиться ваша аудиторія і як на неї орієнтуватися!

Ринковий відділ

Якщо вам потрібно схилити вагу на свою користь, почніть розглядати можливість сегментації споживчого ринку. По суті, це означає, що ви зосередитеся на невеликих групах споживачів, які мають спільні характеристики, такі як географія, використання продукту, демографічні дані або стиль життя. Онлайн-опитування - ідеальний спосіб зібрати всю цю необхідну інформацію, визначивши різні підрозділи і те, що вони шукають у товарі чи послузі.

Виберіть найкращу стратегію для використання

Чи буде ваша клієнтська база більш сприйнятливою до білборда на автостраді або банера в Інтернеті? Якщо ви хочете поекспериментувати з новим рекламним форматом, то онлайн-опитування допоможуть вам зробити висновок про найбільш ефективні носії для досягнення вашої цільової аудиторії.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська