10 нахабних переваг проведення онлайн-опитувань для B2B-організацій: Хто сказав, що дані не можуть бути цікавими?

Вступ: Чому ми взагалі говоримо про опитування?

Опитування, опитування, опитування! Ні, ми не придумуємо нову пісню для вашого шкільного свята. Ми говоримо про один з найбільш недооцінених інструментів у вашому арсеналі B2B-маркетингу. Якщо слово "опитування" викликає в уяві нудні тести з кількома варіантами відповідей або нескінченні форми, настав час розірвати цю мильну бульбашку і приєднатися до сучасної епохи.

Але чому? Чудове запитання! Приготуйтеся робити нотатки, а ще краще - додайте цю сторінку в закладки (я не проти), тому що ми занурюємося в топ-10 надзвичайно спокусливих переваг проведення онлайн-опитувань для B2B-організацій.

1. Залізти в голову клієнта, не будучи моторошним

Ви коли-небудь хотіли знати, що думають ваші клієнти? Опитування - це як ФБР у дослідженні клієнтів: ви отримуєте всю інформацію без стеження та прослуховування.

Це все одно, що дати своїм клієнтам мікрофон і сцену. Ви зможете почути їхні нефільтровані думки про те, що вони люблять, ненавидять або до чого їм абсолютно байдуже, коли мова йде про ваші продукти чи послуги. Але пам'ятайте, що з великою силою приходить велика відповідальність - використовуйте цю інформацію з розумом!

2. Збережи ці гроші, люба!

Давайте подивимося правді в очі, проведення особистих фокус-груп та інтерв'ю може бути дорогим задоволенням. Я маю на увазі, у кого є бюджет на каву та пончики для всіх? Не кажучи вже про оренду шикарного конференц-залу.

Онлайн-опитування - це "миттєвий рамен" дослідження клієнтів: дешевий, простий і напрочуд приємний. Це найефективніший спосіб отримати дієві інсайти, і при цьому у вас ще залишиться достатньо грошей на офісну вечірку з піцою.

Дізнайтеся більше про економічно ефективні маркетингові стратегії

3. Час - це гроші, а опитування заощаджують і те, і інше!

Пам'ятаєте старі добрі часи, коли вам доводилося тижнями чекати на відповідь на надіслані поштою анкети? Я теж, бо хто має на це час?

Онлайн-опитування - це "Усейн Болт" збору даних - швидкий та ефективний. Ви можете збирати відповіді в режимі реального часу і починати діяти на основі даних швидше, ніж ви встигнете сказати: "Чому ми так довго чекали на це?"

4. Привітайтеся з глобалізацією

На зв'язку, міжнародні друзі! З онлайн-опитуваннями світ стає вашим ігровим майданчиком. Або, принаймні, майданчиком для збору даних.

Ви можете спілкуватися з клієнтами по всьому світу, не виходячи зі свого затишного офісу. Просто натисніть "відправити", і ви вийшли на міжнародний рівень, друже.

Переваги виходу на міжнародний рівень

Глобус у стилі Пікассо

5. Будьте Пікассо персоналізації

Якщо кожен клієнт - це унікальна сніжинка, то онлайн-опитування дозволяють зловити кожну з них на язик. Зачекайте, це прозвучало дивно. Я маю на увазі, що ви можете налаштовувати запитання відповідно до різних сегментів вашої аудиторії, гарантуючи, що кожна взаємодія буде особистою та релевантною.

Методи персоналізації

6. Гнучкість як у інструктора з йоги

Хочете додати питання? Видалити одне? Вставити кумедну GIF, яка відображає боротьбу за залучення клієнтів B2B? За допомогою онлайн-опитувань ви можете це зробити.

Опитування сьогодні настільки ж гнучкі, як і артисти Цирку дю Солей, що легко адаптуються до ваших потреб.

7. Дані настільки свіжі, що все ще печуть

Ми живемо в епоху, коли все відбувається в режимі реального часу. Ви можете миттєво бачити лайки, пости та прикрі помилки. Чому ваші бізнес-дані мають бути іншими?

Онлайн-опитування забезпечують зворотній зв'язок у режимі реального часу, дозволяючи вам вносити корективи на льоту. Забудьте про застарілі дані; ми говоримо про свіжі ідеї, дитинко!

8. Перетворіть своїх критиків на шанувальників

Негативний фідбек не приносить задоволення, але він неймовірно корисний. Як і ваш товариш по спортзалу, який наполягає на ще одному повторенні, негативний фідбек підштовхує вас до вдосконалення.

Онлайн-опитування створюють канал для цієї конструктивної критики, пропонуючи вам дієві ідеї для покращення та розвитку.

9. Переможець - кожен, крихітко!

Коли ви отримуєте інсайти, які роблять ваші продукти чи послуги кращими, хто виграє? Усі. Ваші клієнти щасливіші. Ваша команда отримує більше можливостей. Навіть ваші офісні рослини, здається, підбадьорюються.

Опитування створюють цикл зворотного зв'язку, який є подарунком, що продовжує дарувати.

10. Дані ніколи не брешуть, але можуть вас здивувати

Іноді дані розкривають істини, які настільки шокують, що здаються поворотом сюжету М. Найта Ш'ямалана. Незалежно від того, чи ви відкриваєте новий сегмент ринку, чи дізнаєтеся, що те, що ви вважали найменш важливою функцією, насправді є улюбленою для клієнтів, будьте готові до одкровень.

Розуміння важливості аналізу даних

Отже, ви маєте це! Десять вагомих причин, чому вашій В2В-організації потрібно сісти на потяг онлайн-опитувань. Всі на борт, наступна зупинка: Insightsville! Маєте запитання або хочете поділитися власним досвідом проведення онлайн-опитувань? Залиште коментар нижче; ми будемо раді почути вас.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська