Створіть сторінку подяки

Створіть сторінку подяки, щоб показати її респондентам опитування після того, як вони надішлють свої відповіді. Вона може складатися з одного або декількох текстових елементів. У наведеному нижче прикладі ми поєднаємо сторінку подяки з умовними текстовими елементами на основі загального бала респондента з оцінювання з декількома варіантами відповідей. Ця функція доступна в наших тарифних планах для бізнесу та підприємств.

Наша мета - показати користувачеві його оцінку за зроблений вибір. Потім, залежно від того, наскільки високий цей бал, відобразити або одне, або інше повідомлення. Для простої подяки просто пропустіть додаткові кроки.

Увімкнути або вимкнути сторінку подяки

Сторінку подяки можна увімкнути або вимкнути в будь-який час, натиснувши на перемикач поруч із заголовком сторінки. Якщо перемикач синього кольору, сторінка активна.

Натисніть на перемикач, щоб увімкнути або вимкнути сторінку подяки

Створіть сторінку

Щоб додати сторінку подяки до опитування, натисніть на кнопку "Опитування" у верхньому правому куті сторінки "Редагування опитування". Потім натисніть кнопку "Додати сторінку подяки“.

Натисніть "Додати сторінку подяки", щоб додати її в кінець опитування

Це додасть нову сторінку "Подяка" (TY) синього кольору в кінці опитування і забезпечить перехід на цю сторінку. За допомогою кнопки перемикача ліворуч ви також можете побачити, що сторінка "Подяка" наразі не активна (не виділена синім кольором). Не варто робити її активною, доки на ній не з'являться всі заплановані елементи.

В кінці опитування додано нову сторінку подяки

Ви помітите, що єдиним типом елемента сторінки, який можна перетягнути з лівого рядка меню, є елемент "Текст". Аналогічно, натиснувши на кнопку Додати елемент "+" посередині сторінки безпосередньо відкриє меню нового елемента "Текст". Перетягніть елемент зліва або натисніть на кнопку Додати елемент "+"кнопку" зараз.

Додавання нового текстового елемента

Введіть бажаний текст і, коли ви хочете додати загальну суму балів, натисніть на кнопку "Вставити оцінку" кнопку. Це додасть заповнювач "[**ЗАГАЛЬНИЙ РАХУНОК**]". Щоразу, коли ми знаходимо цей текст-заповнювач на сторінці подяки в опитуванні, ми замінюємо його на загальний бал респондента за кілька варіантів відповідей.

Введіть текст і натисніть кнопку "Вставити оцінку", щоб додати заповнювач загальної оцінки.

Далі ми хочемо додати ще 2 текстових елементи. Один з них буде показаний, якщо загальний бал респондента нижче 1,5, а другий - якщо >= 1,5. Натисніть на кнопку Додати елемент "+" і потрібний текст для першого повідомлення.

Тепер додайте елемент Text для другого повідомлення.

Додайте текст, щоб показати респонденту опитування, коли його загальний бал нижче 1,5

Додайте логіку підрахунку балів

Для того, щоб додати логіку підрахунку балів, натисніть на кнопку Логіка першого умовного повідомлення в правій частині сторінки. З'явиться спливне вікно Логіка. Натисніть на кнопку "+ Додати правило"Кнопка".

Натисніть на логічну кнопку праворуч, щоб додати умову, коли показувати цей текст

Натисніть, щоб змінити оператор значення (=, = тощо). Змініть суму значень, а потім виберіть, чи хочете ви показати або приховати елемент, якщо критерій виконано. Натисніть "Зберегти", коли закінчите. Якщо ви хочете видалити логічне правило, натисніть на іконку кошика праворуч. Коли ви закінчите, натисніть кнопку "Зберегти" внизу.

Додайте логіку для показу першого текстового елемента, коли загальна оцінка нижче 1.5

Виконайте ті самі кроки для другого умовного повідомлення.

Додайте логіку для показу другого текстового елемента, коли загальний бал більше або дорівнює 1.5

Останній крок - увімкнути сторінку подяки. Натисніть на кнопку тумблер під назвою опитування. Грей. означає, що сторінку вимкнено. Синій означає, що він активований.

Після додавання всіх елементів сторінки увімкніть сторінку подяки

Ваша сторінка подяки з умовними повідомленнями на основі загального балу респондента тепер готова до використання. Коли респондент натисне кнопку "Надіслати" у вашому опитуванні, їм буде показана нова сторінка подяки, яку ви щойно створили.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська