Поширюйте опитування за допомогою QR-коду

Нещодавно ми додали новий спосіб доступу респондентів до вашого опитування. Щоразу, коли ви створюєте розповсюджувач веб-посилання, ми тепер автоматично генеруємо відповідний QR-код. Ви можете використовувати це зображення в маркетинг або включити в пости в соціальних мережах.

QR-код - це скорочення від англ. Quick Response code - штрих-код у формі квадрата, який зазвичай розміщують на упаковках товарів, друкованій рекламі та квитанціях. Коли ви скануєте його телефоном, зазвичай відкривається додаток або веб-сторінка. 

Вперше QR-коди були використані в Японії в 1994 році для моніторингу виробничого процесу. З тих пір QR-коди зросли і розширили свою сферу застосування, охопивши майже кожну галузь завдяки своїй зрозумілій функціональності і безлічі способів їх використання.

Сьогодні вони використовуються для обміну опитуваннями споживчого досвіду, додавання друзів у соціальних мережах, здійснення платежів та багато іншого.

Оскільки зараз кожен носить мобільний телефон у кишені або сумці, друк і розповсюдження QR-коду, що містить посилання на опитування, є надзвичайно простим способом для людей отримати доступ до вашого опитування.

Дивіться QR-код у SurveyRock

Щоб побачити код, перейдіть на сторінку розповсюджувача опитування, натиснувши "Розповсюдити" в меню вгорі сторінки. Створити дистриб'ютора Web Link, якщо ви цього ще не зробили. Тепер поруч з URL-адресою опитування є кнопка "QR-код".

Натисніть кнопку QR-коду, щоб побачити автоматично згенероване зображення.

Щоб побачити код, натисніть на кнопку.

Натисніть кнопку завантаження QR-коду, щоб завантажити зображення на свій комп'ютер.

Під QR-кодом знаходиться посилання, за яким ви можете завантажити зображення на свій комп'ютер або відкрити його в іншому додатку.

Поради

Якщо ви плануєте використовувати цей метод як основний спосіб розповсюдження опитування, опитування має бути коротким. Респонденти отримуватимуть доступ до опитування зі своїх мобільних пристроїв і, можливо, не захочуть витрачати багато часу на проходження опитування.

Ідеальним сценарієм використання є НПС (Net Promoter Score), щоб швидко визначити, як клієнти ставляться до вашого продукту чи послуги. Стоматолог або лікар може розмістити код на дверях або на стійці реєстрації. Наприкінці візиту клієнт сканував зображення своїм телефоном і залишав свій відгук.

Приклад QR-коду з посиланням для зворотного зв'язку

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська