План корпоративного рахунку - налаштування та персоналізація

За останні кілька місяців ми отримали багато запитів на деякі додаткові функції, в основному від наших корпоративних клієнтів. Ми розглядали різні способи об'єднати ці функції в один або кілька існуючих тарифних планів, але врешті-решт вирішили, що найкраще об'єднати їх в абсолютно новий тарифний план.

Ми раді запропонувати вам наш Підприємство на додаток до наших Преміум, Бізнес та Базового (безкоштовного) планів! Як випливає з назви, він орієнтований на наших бізнес-користувачів, але ціна досить низька, щоб він був привабливим і для досвідчених користувачів.

Функції, які ви отримуєте з тарифним планом Enterprise, зосереджені на персоналізації та кастомізації. Зробіть так, щоб ваше опитування виглядало саме так, як ви хочете, за допомогою кастомного CSS. CSS це проста мова дизайну, яку всі веб-сайти використовують для опису зовнішнього вигляду свого сайту. Додавши власний код CSS, ви можете змінити вигляд будь-якого елемента (або всього) опитування.

Біла етикетка

Термін "біла етикетка" (або "біла етикетка" чи "білий ярлик") використовується для опису продукту або послуги, вироблених однією компанією, але маркованих так, щоб виглядати так, ніби вони були вироблені іншою компанією. Наш план Enterprise може надати вам кілька різних способів досягти цього. Один із них - за допомогою кастомного CSS, як описано вище.

Видалити нижній колонтитул "Powered by"

Інший спосіб позначити опитування білою міткою - видалити нижній колонтитул "На базі SurveyRock", який зазвичай відображається на кожній сторінці опитування, а також на кінцевій сторінці подяки.

Функція корпоративного плану.  Зображення ліворуч - звичайний вигляд з текстом, що працює за допомогою SurveyRock.  Зображення праворуч - без нього.
Зліва - звичайний вигляд, праворуч - без брендування

Перенаправлення на завершення опитування

Іноді корисно, щоб особа, яка проходить опитування, повернулася на веб-сайт вашої компанії або на зовсім іншу сторінку після того, як вона пройшла опитування. Ця функція (Перенаправлення на завершення опитування) тепер також доступний у тарифному плані Enterprise.

HIPAA/PHI (захищена медична інформація)

Наші облікові записи плану Enterprise можна зробити сумісними з HIPAA. HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act) - це законодавство Сполучених Штатів, яке забезпечує конфіденційність даних та положення про безпеку для захисту медичної інформації. Якщо ваш обліковий запис підтримує HIPAA, ви можете бути впевнені, що ваші медичні дані захищені та в безпеці!

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська