Онлайн-опитування проти паперових опитувань

Вартість паперу зростає, і всі стають "зеленими". Нещодавнє закриття поштових відділень та підвищення тарифів є тому підтвердженням.

Чи можуть вони це прочитати?

Розбірливість - це величезний фактор, коли мова йде про опитування, тому дизайнер повинен пристосовуватися до кожного типу людей, які його читають. Ви можете подумати, що паперове опитування, надруковане чорним чорнилом, може бути прийнятним варіантом, але те ж саме можна сказати і про чіткий текст на моніторі. Однак не всі можуть тривалий час сидіти перед екраном комп'ютера і працювати за ним. Це стосується і людей, які страждають на порушення зору. Тому чудовим варіантом буде паперове опитування.

Дизайн

Подумайте про макет дизайну. Паперові опитування мають обмежений простір, але в онлайн-опитуваннях він безмежний. Крім того, більшість відкритих запитань не мають достатнього простору для роботи учасників; тісний текст, який їм доводиться писати, може зробити їхні відповіді нерозбірливими для того, хто проводить і перевіряє опитування. Це не лише погіршить якість опитування, але й змарнує час дослідника, який можна було б використати для більш продуктивної роботи.

Витрати часу

Кожен досвідчений дослідник скаже вам, що паперові опитування займають багато часу. Незалежно від того, чи проводиться воно на місці, чи надсилається учасникам поштою, швидкість не має значення. Крім того, майте на увазі, що з деякими онлайн-опитуваннями ви можете отримати перевагу від роботи з інструментами аналізу, які дозволяють відстежувати хід опитування. Опитування SurveyRock також пропонують учасникам можливість перервати опитування та повернутися пізніше, щоб завершити його.

Контрольний список опитування для паперового опитування

Гнучкість

Веб-опитування є набагато гнучкішими, а отже, більш пристосованими як для творця опитування, так і для його/її цільової аудиторії. Вони можуть бути у формі запитань з множинним вибором, запитань з однією відповіддю, запитань зі сіткою, запитань зі списком тощо.

Додані функції

Онлайн-опитування також мають розширені логічні функції, яких зазвичай немає або які важко реалізувати в паперових опитуваннях. Крім того, в дизайн опитування легко включити адресу електронної пошти, щоб повідомити організації про будь-яку проблему, на яку учасники потребують відповіді.

Зрештою, ваше рішення буде значною мірою залежати від того, яка цільова демографічна група або вибірка найбільше підходить для вас. Вони можуть віддати перевагу простим паперовим опитуванням на одній сторінці або онлайн-опитуванням. Бувають випадки, коли вам доведеться обирати між паперовими та онлайн-опитуваннями. Це пов'язано з тим, що якщо опитування не охоплює цільову аудиторію, ви даремно витрачаєте свій час і працю. Наш Преміум-акаунт пропонує можливість легко роздрукувати/зберегти опитування у форматі PDF.

Тисячі компаній отримають вигоду від переходу від паперових опитувань до онлайн-опитувань. Однак це не означає, що паперові опитування втратили своє місце. З іншого боку, постійний розвиток технологій також зменшує попит на них.

Ви завжди можете перевірити www.surveyrock.com для створення вашого онлайн-опитування. Незалежно від того, чи це проект для коледжу, опитування відгуків клієнтів або масштабне науково-дослідне дослідження, вони забезпечать отримання точних і релевантних результатів.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська