Найефективніші комунікаційні стратегії для малого бізнесу

Вкрай важливо, щоб ви працювали над своїми комунікаційними навичками з усіма, хто пов'язаний з вашим бізнесом, у стратегічний спосіб. Без ефективних методів комунікації недоліки переростають у проблеми та непорозуміння, які можуть завдати серйозної шкоди вашій діловій репутації.

Ось як ви можете відшліфувати комунікаційні навички у своєму бізнесі і переконатися, що ви запобігаєте будь-яким проблемам, які виникають, коли комунікація відсутня або коли повідомлення передається неправильно.

Спочатку послухайте.

Вміння слухати - це основа будь-якої комунікації. Насправді, хороший спосіб стати кращим слухачем - це обмежити відволікаючі фактори, які прокладають собі шлях у розмові і заважають повністю поглинути повідомлення, яке передається. Насправді це дрібниці. Закрийте свою електронну пошту, поставте телефон на беззвучний режим, зачиніть двері під час зустрічі і переконайтеся в цьому самі. Крім того, намагайтеся не відволікатися на власні думки; людина перед вами заслуговує на вашу повну увагу.

Прислухайтеся до поганих відгуків

Ігнорувати зворотній зв'язок було б поганим кроком, незалежно від того, наскільки незначним він може здаватися. Хтось може поскаржитися на ваш продукт або виникнути незначний конфлікт. Ваш обов'язок - негайно відреагувати. Навіть якщо це буде лише коротке речення, покажіть клієнтам, що ви вивчаєте питання, щоб не втратити їх і щоб вони знали, що ви зацікавлені в тому, що вони можуть сказати, і що ви сприймаєте їх серйозно. Інакше ви матимете не просто незадоволених клієнтів, а незадоволених і розлючених клієнтів. Крім того, для того, щоб ваша діяльність була ефективною, важливо, щоб у вас були відкриті лінії зв'язку. Так ви зможете покращити свій бізнес і задовольнити потреби цільового ринку. Час від часу розсилайте клієнтам опитування або анкети - це найкращий метод збору зворотного зв'язку.

Знати, що сказати

Частиною ефективної комунікації є постановка правильних запитань для отримання потрібних вам відповідей. У будь-якій розмові завжди є підказки про те, які питання приведуть вас до відповідей, а яких варто уникати. Наприклад, у вас є працівник, який відстає від решти команди і потребує мотивації. Ставлячи правильні запитання, ви зможете допомогти вирішити основну проблему, а не лише погіршити її.

Зробіть все, що в ваших силах.

Зустрічі - класичний приклад того, як ми марнуємо час. Однак ви можете це змінити, принаймні для свого бізнесу. Плануйте та організовуйте - це ключ до успіху. Складіть порядок денний і роздайте його всім учасникам заздалегідь. Найважливіше, що ви повинні зробити - це поважати час кожного, зробити дискусії максимально ефективними і донести свою думку якомога ефективніше.

Двосторонній зв'язок

Комунікація та зворотній зв'язок

Двостороннє спілкування допоможе вам заощадити час і переконатися, що нічого не залишиться на волю випадку. Це швидше і дає обом сторонам шанс усунути будь-які непорозуміння, переконавшись, що інша людина зрозуміла те, що ви намагаєтеся сказати.

Якщо ви власник інтерактивного бізнесу, то, ймовірно, отримуєте відгуки щодня. Це корисна інформація, яка може допомогти вам вдосконалити і навіть розробити нову стратегію.

Не чекайте, поки клієнт або співробітник прийде до вас з давно назрілою проблемою. Будьте проактивними у пошуку потенційних труднощів чи конфліктів.

Коментарі

  • Communication Effectiveness
    October 24, 2020 на 4:42 pm

    Дякуємо за чудовий контент. Хотілося б побачити ще більше найближчим часом. Ще раз дякую і продовжуйте в тому ж дусі!

  • Zoe
    March 15, 2022 на 1:15 pm

    Дякуємо, що поділилися цією корисною інформацією! Сподіваюся, що ви продовжите робити те, що робите.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська