Дослідження ринку за допомогою якісних онлайн-опитувань

У будь-якому бізнесі одна з найгірших ідей, яку ви можете реалізувати, - це неперевірена ідея. Щоб перевірити ідею, необхідно провести ґрунтовне дослідження ринку. Це дозволить вам краще зрозуміти вподобання, смаки та потреби ваших клієнтів.

Змиритися з цією істиною - найлегша частина. Однак проведення маркетингових досліджень є складним завданням, яке затьмарюється фінансовими та часовими обмеженнями. Ви можете витратити сотні доларів і провести дослідження ринку самостійно, або найняти компанію, яка допоможе вам, наприклад, SurveyRock.

Заощаджуйте час і гроші

Завдяки нашим базовим (=безкоштовним) і преміум-опитуванням ваша компанія може заощадити до $5,000 на email-опитуваннях і до $15,000 на телефонному маркетингу. Крім того, ми надаємо нашим клієнтам необмежену кількість безкоштовних онлайн-опитувань. Це також заощадить вам час і клопоти, пов'язані з наймом персоналу для проведення маркетингових досліджень.

4 варіанти опитуванняГлобальне визнання

Завдяки нашій глобальній операційній мережі ви можете зв'язатися з клієнтами у більш ніж 180 країнах світу та зрозуміти їхні потреби. Це не лише розширить ваш ринок і клієнтську базу, але й допоможе вашому бізнесу здобути світове визнання та допоможе у розробці стратегій управління продажами. Глобальні дослідження ринку також допоможуть вам розробити відповідні маркетингові методи для різних сегментів.

Запитання у всіх запропонованих формах

Для будь-якого бізнесу зворотній зв'язок з клієнтами та споживачами (через маркетингові дослідження) є найважливішим інструментом для аналізу якості продукту чи послуги та будь-яких змін у ній.

У SurveyRock ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір типів запитань, таких як запитання з декількома варіантами відповідей, матричні таблиці та запитання, що містять лише цифри. Це забезпечить детальний і структурований зворотний зв'язок для вашого бізнесу. Це дозволить вам глибоко проаналізувати свій ринок, не залучаючи для цього аналітиків ринку.

Логіка опитування

Ваш цільовий ринок з більшою ймовірністю відповість на опитування, спеціально розроблене для нього. Це основна причина, чому люди не поспішають відповідати на анкети маркетингових досліджень, оскільки вони іноді мають дуже загальний характер і можуть бути схожими на нудне інтерв'ю.

У SurveyRock ми надаємо вам можливість створювати інтерактивні "логічні" опитувальники, які перенаправляють ваших клієнтів на альтернативні сторінки залежно від їхніх відповідей. Це гарантує, що ваші опитувальники не повертатимуться клієнтами порожніми, що заощадить ваш час і гроші. Це ще більше заохотить ваших клієнтів відповідати на ваші опитування, що підвищить довіру до вашого бізнесу.

Перегляд результатів

Як малий або середній бізнес, ви не можете дозволити собі інвестувати значні кошти в маркетингові дослідження, а потім сидіти і чекати на результати, щоб прийняти рішення про подальші дії. На SurveyRock ви можете переглядати результати опитування в той момент, коли люди заповнюють ваші анкети. Це дозволить вам скоротити час виходу на ринок і надасть вам негайний зворотній зв'язок, який можна використовувати для покращення продукту.

Не соромтеся зв'яжіться з нами для будь-яких запитань про те, як SurveyRock може допомогти вам у проведенні маркетингових досліджень.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська