Anket Tamamlandıktan Sonra URL Yönlendirmesi

Bu özellik, yani anket tamamlandıktan sonra URL yönlendirmesi, anket katılımcılarınızı anketinizi tamamladıklarında belirli bir web sayfasına gönderebileceğinizi söylemenin süslü bir yoludur. Örneğin, insanların ürününüz hakkında ne düşündüğünü keşfetmek için bir anket oluşturun ve ardından bitirdiklerinde onları özel bir satış sayfasına gönderin.

Diğer birçok özelliğin yanı sıra, URL yeniden yönlendirme yalnızca Kurumsal hesap Plan. Normalde bir kişi SurveyRock anketine katıldıktan sonra, isterlerse kendi anketlerini oluşturmaları için bir tanıtım bağlantısı da içeren bir teşekkür sayfası gösteriyoruz. Bu seçenekle size 3 seçenek sunuyoruz:

  • Bu sayfayı kullanmaya devam edebilirsiniz,
  • Anket katılımcılarını hemen seçtiğiniz bir web sitesine yönlendirin veya
  • Teşekkür sayfasını gösterin ve birkaç saniye sonra katılımcıları sitenize yönlendirin. Kaç saniye olacağını siz seçersiniz.

Bunu nasıl yapacağınıza dair bir örnek üzerinden size yol göstereyim. Daha kolay olamazdı. Anketinizi seçin ve ardından ekranın üst kısmındaki ana menüde yer alan "Ayarlar" düğmesine tıklayın.

Sayfa üstündeki Ayarlar düğmesi

Sayfanın en altındaki "Beyaz Etiket" bölümüne ilerleyin. Ankete katılanların anketinizi tamamladıktan sonra gitmeleri gereken web sitesinin tam URL'sini girin. Örneğin: https://www.mysite.com/some-sales-page.

URL yönlendirme bölümü de dahil olmak üzere ayarlar sayfasının beyaz etiket bölümü.

Yeni site adresini yazdıktan sonra, sayfa URL'nize yönlendirilene kadar geçecek saniye sayısını girin. Bu miktar 0 ile 30 saniye arasında olabilir. Yanıtlayıcının teşekkür sayfasını atlamasını ve doğrudan URL'ye gitmesini istiyorsanız sıfır girin. Sayfanın altındaki "Ayarları Kaydet" düğmesine basın ve işlem tamamdır.

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe