Kaliteli Çevrimiçi Anketler Yoluyla Pazar Araştırması

Herhangi bir işte, uygulayabileceğiniz en kötü fikirlerden biri test edilmemiş bir fikirdir. Bir fikri test etmek için sağlam bir pazar araştırması şarttır. Bu, müşterilerinizin tercihlerini, zevklerini ve taleplerini daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.

Bu gerçeği kabullenmek işin kolay kısmıdır. Ancak pazar araştırması yapmak, mali ve zaman kısıtlamaları nedeniyle göz korkutucu bir iştir. Yüzlerce dolar harcayıp kendi başınıza pazar araştırması yapabilir ya da size yardımcı olması için SurveyRock gibi bir anket firması kiralayabilirsiniz.

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Edin

Temel (=ücretsiz) ve premium çevrimiçi anketlerimizle, işletmeniz e-posta anketlerinde $5,000'e kadar ve telefonla pazarlamada $15,000'e kadar tasarruf edebilir. Ayrıca, müşterilerimize ücretsiz olarak sınırsız çevrimiçi anket sağlıyoruz. Bu da sizi bir pazar araştırması personeli istihdam etme zamanından ve zahmetinden kurtaracaktır.

4 anket seçeneğiKüresel Tanınırlık

Küresel operasyon ağımız sayesinde artık dünya çapında 180'den fazla ülkedeki müşterilere ulaşabilir ve onların ihtiyaçlarını anlayabilirsiniz. Bu sadece pazarınızı ve müşteri tabanınızı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda işletmenizin küresel olarak tanınmasına ve satış yönetimi stratejilerine yardımcı olacaktır. Küresel pazar araştırmaları, farklı segmentler için uygun pazarlama teknikleri tasarlamanıza da yardımcı olabilir.

Sunulan Tüm Formlardaki Sorular

Herhangi bir işletme için, müşteri ve müşteri geri bildirimi (pazar anketleri yoluyla), ürün veya hizmet kalitesini ve bunlardaki değişiklikleri analiz etmek için en önemli araçtır.

SurveyRock'ta müşterilerimize çoktan seçmeli sorular, matris tabloları ve sadece sayı içeren sorular gibi çok çeşitli soru türleri sunuyoruz. Bu, işletmeniz için ayrıntılı ve yapılandırılmış geri bildirim sağlayacaktır. Bu, pazar analistleri istihdam etmenize gerek kalmadan pazarınızı derinlemesine analiz etmenizi sağlayacaktır.

Anket Mantığı

Hedef pazarınızın kendileri için özel olarak tasarlanmış bir ankete yanıt verme olasılığı daha yüksektir. İnsanların pazar araştırması anketlerine yanıt vermekte tereddüt etmelerinin başlıca nedeni budur, çünkü bu anketler bazen çok genel niteliktedir ve kulağa daha çok sıkıcı bir röportaj gibi gelebilir.

SurveyRock'ta, müşterilerinizi yanıtlarına bağlı olarak alternatif sayfalara yönlendiren etkileşimli "mantıksal" anket anketleri tasarlama olanağı sağlıyoruz. Bu, anketlerinizin müşterileriniz tarafından boş olarak geri gönderilmemesini sağlayarak size zaman ve para tasarrufu sağlar. Ayrıca müşterilerinizi anketlerinize yanıt vermeye teşvik ederek işletmenize güvenilirlik katacaktır.

Sonuçların Gözden Geçirilmesi

Küçük veya orta ölçekli bir işletme olarak, pazar araştırmalarına büyük yatırımlar yapmayı ve ardından harekete geçmek için oturup sonuçları beklemeyi göze alamazsınız. SurveyRock'ta, anket sonuçlarınızı insanlar anketlerinizi doldururken ve doldurdukları anda görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede pazara sunma sürenizi kısaltabilir ve ürününüzü iyileştirmek için kullanabileceğiniz anında geri bildirim alabilirsiniz.

Çekinmeyin Bize ulaşın SurveyRock'ın pazar araştırması ihtiyaçlarınızda size nasıl yardımcı olabileceğine ilişkin sorularınız için.

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe