Przekierowanie URL po zakończeniu ankiety

Funkcja ta, przekierowanie URL po zakończeniu ankiety, jest po prostu wymyślnym sposobem na powiedzenie, że możesz wysłać swoich respondentów do konkretnej strony internetowej, kiedy skończą wypełniać ankietę. Na przykład, stwórz ankietę, aby dowiedzieć się, co ludzie myślą o Twoim produkcie, a następnie wyślij ich na specjalną stronę sprzedażową, gdy skończą wypełniać ankietę.

Wraz z kilkoma innymi funkcjami, przekierowanie URL jest dostępne tylko na naszym Konto przedsiębiorstwa plan. Zazwyczaj, gdy ktoś wziął udział w ankiecie SurveyRock, pokazujemy mu stronę z podziękowaniem, która zawiera również link promocyjny do stworzenia własnej ankiety, jeśli chce. W przypadku tej opcji, oferujemy Ci 3 opcje do wyboru:

  • Możesz kontynuować korzystanie z tej strony,
  • Natychmiast przekieruj respondentów na wybraną przez Ciebie stronę internetową lub
  • Pokaż stronę z podziękowaniem, a następnie przekieruj respondentów na swoją stronę po kilku sekundach. Ty decydujesz ile sekund.

Pozwól, że przeprowadzę Cię przez przykład, jak to zrobić. To nie może być prostsze. Wybierz swoją ankietę, a następnie kliknij na przycisk "Ustawienia" w menu głównym na górze ekranu.

Przycisk Ustawienia na górze strony

Przewiń na sam dół strony do sekcji "White Label". Wpisz pełny adres URL strony internetowej, na którą powinni wejść uczestnicy po wypełnieniu ankiety. Na przykład: https://www.mysite.com/some-sales-page.

Sekcja white label strony ustawień zawierająca sekcję przekierowań URL.

Po wpisaniu nowego adresu strony, wpisz liczbę sekund, aż strona przekieruje się na Twój adres URL. Ta wartość może wynosić od 0 do 30 sekund. Wprowadź zero, jeśli chcesz, aby respondent pominął stronę z podziękowaniem i przeszedł bezpośrednio na adres URL. Naciśnij "Zapisz ustawienia" na dole strony i gotowe.

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski