Plan kont dla przedsiębiorstw - Dostosowanie i personalizacja

W ciągu ostatnich kilku miesięcy otrzymaliśmy wiele próśb o dodatkowe funkcje, głównie od naszych klientów korporacyjnych. Rozważaliśmy różne sposoby połączenia tych funkcji w jeden lub więcej z naszych istniejących planów kont, ale w końcu zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie połączyć je w zupełnie nowy plan.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy teraz zaoferować Państwu naszą Przedsiębiorstwo jako dodatek do naszych planów Premium, Business i Basic (darmowy)! Jak sama nazwa wskazuje, jest on skierowany do naszych użytkowników biznesowych, ale cena jest na tyle niska, że powinien być atrakcyjny również dla zaawansowanych użytkowników.

Funkcje, które otrzymasz w planie Enterprise skupiają się na personalizacji i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Spraw, aby Twoja ankieta wyglądała dokładnie tak, jak chcesz, dzięki niestandardowemu CSS. CSS to prosty język projektowania, którego wszystkie strony internetowe używają do opisania wyglądu i sposobu działania swojej strony. Dodając swój własny kod CSS, możesz teraz zmienić wygląd wszystkiego (lub wszystkich) w swojej ankiecie.

White Label

Termin whitelabel (lub white label lub white-label) jest używany do opisania produktu lub usługi wykonanej przez jedną firmę, ale obrandowany tak, aby wyglądał tak, jakby został wykonany przez inną firmę. Nasz plan Enterprise może zapewnić Ci kilka różnych sposobów, aby to osiągnąć. Jedną z opcji jest niestandardowy CSS, jak opisano powyżej.

Usuń stopkę "Powered by"

Inną opcją white label jest usunięcie stopki "Powered by SurveyRock", która zwykle pojawia się na każdej stronie ankiety oraz na końcowej stronie z podziękowaniem.

Funkcja planu dla przedsiębiorstw.  Obrazek po lewej stronie to normalny widok z napisem powered by SurveyRock.  Obraz po prawej stronie jest bez niego.
Po lewej stronie jest normalny widok, po prawej bez brandingu

Przekierowanie do zakończenia ankiety

Czasami warto, aby po wypełnieniu ankiety osoba biorąca w niej udział powróciła na stronę internetową Twojej firmy lub na zupełnie inną stronę. Ta funkcja (Wypełnienie ankiety na czerwono) jest teraz dostępna również w planie Enterprise.

HIPAA/PHI (chronione informacje zdrowotne)

Nasze konta planu Enterprise mogą być dostosowane do HIPAA. HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act) jest ustawodawstwem Stanów Zjednoczonych, które zapewnia prywatność danych i przepisy bezpieczeństwa w celu ochrony informacji medycznych. Kiedy Twoje konto zostało przystosowane do HIPAA, możesz być pewien, że Twoje dane medyczne są chronione i bezpieczne!

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski