Utwórz stronę z podziękowaniami

Utwórz stronę z podziękowaniem, która będzie pokazywana respondentom po wysłaniu odpowiedzi. Może ona składać się z jednego lub wielu elementów tekstowych. W poniższym przykładzie połączymy stronę z podziękowaniem z warunkowymi elementami tekstowymi opartymi na łącznej punktacji respondenta. punktacja wielokrotnego wyboru. Ta funkcja jest dostępna w naszych planach kont Business i Enterprise.

Naszym celem jest pokazanie użytkownikowi jego wyniku z dokonanych wyborów. Następnie, w zależności od tego, jak wysoki jest ten wynik, wyświetlenie jednej lub innej wiadomości. W przypadku zwykłego podziękowania wystarczy pominąć dodatkowe kroki.

Włączanie lub wyłączanie strony z podziękowaniami

Stronę z podziękowaniami można w każdej chwili włączyć lub wyłączyć, klikając przełącznik znajdujący się obok tytułu strony. Gdy przełącznik jest niebieski, strona jest aktywna.

Kliknij przełącznik, aby włączyć lub wyłączyć stronę z podziękowaniami.

Utwórz stronę

Aby dodać stronę z podziękowaniem do ankiety, kliknij przycisk "Ankieta" w prawym górnym rogu strony edycji ankiety. Następnie kliknij przycisk "Dodaj stronę z podziękowaniem“.

Kliknij na "Dodaj stronę z podziękowaniem", aby dodać ją na końcu ankiety

Spowoduje to dodanie nowej strony "Dziękuję" (TY) w kolorze niebieskim na końcu Twojej ankiety i przełączenie na tę stronę. Możesz również zauważyć po przycisku przełączającym po lewej stronie, że strona "Dziękuję" nie jest obecnie aktywna (nie jest niebieska). Nie chcesz jej uaktywniać, dopóki wszystkie zaplanowane elementy nie znajdą się na tej stronie.

Na końcu ankiety dodano nową stronę z podziękowaniami

Zauważysz, że jedynym typem elementu strony, który można przeciągnąć z lewego paska menu, jest element Tekst. Podobnie, klikając przycisk Dodaj element "+Przycisk " na środku strony spowoduje bezpośrednie otwarcie nowego menu elementów tekstowych. Możesz przeciągnąć element z lewej strony lub kliknąć przycisk Dodaj element "+Teraz naciśnij przycisk ".

Dodaj nowy element tekstowy

Wpisz żądany tekst, a gdy chcesz dodać łączną kwotę punktów, kliknij przycisk "Wstaw wynik". Spowoduje to dodanie zmiennej "[**TOTAL-SCORE**]". Za każdym razem, gdy znajdziemy ten tekst na stronie z podziękowaniami, zastąpimy go całkowitą liczbą punktów uzyskanych przez respondenta w ankiecie wielokrotnego wyboru.

Wprowadź tekst, a następnie kliknij przycisk "Wstaw wynik", aby dodać łączną liczbę punktów.

Następnie chcemy dodać dwa kolejne elementy tekstowe. Jeden z nich będzie wyświetlany, jeśli łączny wynik respondenta będzie niższy niż 1,5, a drugi - jeśli będzie >= 1,5. Kliknij przycisk Dodaj element "+" i wpisz tekst pierwszej wiadomości.

Teraz dodaj element Text dla drugiej wiadomości.

Dodaj tekst pokazujący respondentowi ankiety, gdy jego łączny wynik jest niższy niż 1,5

Dodaj logikę oceny punktowej

Aby dodać logikę oceny punktowej, kliknij przycisk Logika Przycisk pierwszego komunikatu warunkowego po prawej stronie. Zostanie wyświetlone okno wyskakujące Logika. Kliknij przycisk "+ Dodaj regułęprzycisk ".

Kliknij przycisk logiczny po prawej stronie, aby dodać warunek określający, kiedy ma być wyświetlany ten tekst

Kliknij, aby zmienić operator wartości (=, = itd.). Zmień wartość, a następnie wybierz, czy element ma być pokazywany czy ukrywany, jeśli spełnione są kryteria. Kliknij "Zapisz", gdy skończysz. Jeśli chcesz usunąć regułę logiczną, kliknij ikonę kosza znajdującą się po prawej stronie. Po zakończeniu kliknij przycisk "Zapisz" w dolnej części.

Dodaj logikę wyświetlania pierwszego elementu tekstowego, gdy łączna liczba punktów jest mniejsza niż 1,5

Wykonaj te same kroki w przypadku drugiego komunikatu warunkowego.

Dodaj logikę umożliwiającą wyświetlanie drugiego elementu tekstowego, gdy łączna liczba punktów jest większa lub równa 1,5

Ostatnim krokiem jest włączenie strony z podziękowaniami. Kliknij przycisk przełącznik uchylny poniżej nazwy badania. Szary oznacza, że strona jest wyłączona. Niebieski oznacza, że jest on aktywny.

Po dodaniu wszystkich elementów strony włącz stronę z podziękowaniami

Twoja strona z podziękowaniem i komunikatami warunkowymi opartymi na łącznej punktacji respondenta jest gotowa do użycia. Gdy respondent kliknie przycisk "Prześlij" w Twojej ankiecie, zostanie im wyświetlona nowa strona z podziękowaniami, którą właśnie utworzyłeś.

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski