Badania rynku poprzez wysokiej jakości ankiety online

W każdym biznesie jednym z najgorszych pomysłów, jakie można wdrożyć jest pomysł niesprawdzony. Aby przetestować pomysł, niezbędne są solidne badania rynku. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć preferencje, gusta i wymagania Twoich klientów.

Pogodzenie się z tą prawdą to łatwa część. Prowadzenie badań rynkowych jest jednak trudnym zadaniem, na które nakładają się ograniczenia finansowe i czasowe. Możesz albo wydać setki dolarów i prowadzić badania rynku na własną rękę, albo zatrudnić do pomocy firmę badawczą, taką jak SurveyRock.

Oszczędność czasu i kosztów

Dzięki naszym podstawowym (=darmowym) i premium ankietom online, Twoja firma może zaoszczędzić do $5,000 na ankietach emailowych i do $15,000 na marketingu telefonicznym. Dodatkowo oferujemy naszym klientom nieograniczoną ilość ankiet online, bez żadnych opłat. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i kłopoty związane z zatrudnianiem pracowników do badań rynku.

4 możliwości wyboru badaniaGlobalne uznanie

Dzięki naszej globalnej sieci operacyjnej możesz teraz dotrzeć do klientów w ponad 180 krajach na całym świecie i zrozumieć ich potrzeby. To nie tylko zwiększy Twój rynek i bazę klientów, ale pomoże Twojej firmie zdobyć globalną rozpoznawalność i pomoże w strategiach zarządzania sprzedażą. Globalne badania rynku mogą również pomóc w zaprojektowaniu odpowiednich technik marketingowych dla różnych segmentów.

Pytania we wszystkich oferowanych formach

Dla każdej firmy informacja zwrotna od klientów (poprzez badania rynkowe) jest najważniejszym narzędziem do analizy jakości produktu lub usługi oraz wszelkich zmian w tym zakresie.

W SurveyRock zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz typów pytań, takich jak pytania wielokrotnego wyboru, tabele macierzowe i pytania wyłącznie liczbowe. Zapewni to szczegółową i ustrukturyzowaną informację zwrotną dla Twojej firmy. Pozwoli Ci to na dogłębną analizę Twojego rynku, bez konieczności zatrudniania do tego zadania analityków rynkowych.

Logika badania

Twój rynek docelowy z większym prawdopodobieństwem odpowie na ankietę, która została stworzona specjalnie dla niego. Jest to główny powód, dla którego ludzie wahają się, czy odpowiadać na kwestionariusze badań rynkowych, ponieważ są one czasami bardzo ogólne i mogą brzmieć bardziej jak nudny wywiad.

W SurveyRock dajemy Ci możliwość zaprojektowania interaktywnych, "logicznych" kwestionariuszy ankietowych, które przekierowują Twoich klientów na inne strony, w zależności od udzielonych przez nich odpowiedzi. To gwarantuje, że Twoje ankiety nie będą zwracane puste przez Twoich klientów, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. To dodatkowo zachęci Twoich klientów do odpowiadania na ankiety, dodając wiarygodności Twojemu biznesowi.

Przeglądanie wyników

Jako mała lub średnia firma, nie możesz sobie pozwolić na inwestowanie w badania rynku, a następnie czekanie na wyniki, aby podjąć odpowiednie działania. W SurveyRock możesz przeglądać wyniki ankiet w momencie, gdy ludzie wypełniają Twoje kwestionariusze. Pozwoli Ci to na skrócenie czasu wprowadzania produktu na rynek i zapewni Ci natychmiastową informację zwrotną, którą możesz wykorzystać do ulepszenia produktu.

Zapraszamy do kontakt z nami Jeśli masz pytania dotyczące tego, jak SurveyRock może pomóc Ci w badaniach rynku.

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski