Efektīvākās saziņas stratēģijas mazajiem uzņēmumiem

Jums ir obligāti jāpilnveido savas komunikācijas prasmes ar visiem, kas saistīti ar jūsu uzņēmumu, stratēģiskā veidā. Bez efektīvām saziņas metodēm var rasties problēmas un pārpratumi, kas var nopietni iedragāt jūsu uzņēmuma reputāciju.

Lūk, kā jūs varat pilnveidot komunikācijas prasmes savā uzņēmumā un novērst problēmas, kas rodas, ja nav komunikācijas vai ja ziņa netiek pareizi nodota.

Vispirms klausieties

Klausīšanās ir jebkuras saziņas pamats. Patiesībā labs veids, kā kļūt par labāku klausītāju, ir ierobežot traucējošos faktorus, kas traucē sarunā un traucē pilnībā uztvert sniegto informāciju. Patiesībā tie ir sīkumi. Aizveriet savu e-pasta kontu, ieslēdziet tālruni klusajā režīmā, aizveriet durvis tikšanās laikā un pārliecinieties par to paši. Turklāt centieties, lai jūsu domas nenovērstu uzmanību no savām domām; cilvēks, kas atrodas jūsu priekšā, ir pelnījis jūsu pilnu uzmanību.

Pievērsiet uzmanību sliktām atsauksmēm

Atsauksmes ignorēšana būtu slikts solis, lai cik nenozīmīgs tas arī neizskatītos. Kādam var būt sūdzība par jūsu produktu vai arī var rasties neliels konflikts. Jūsu uzdevums ir nekavējoties reaģēt. Pat ja tas ir tikai īss teikums, parādiet saviem klientiem, ka jūs izskatāt šo jautājumu, lai jūs viņus nezaudētu un lai viņi zinātu, ka jūs interesē viņu teiktais un ka jūs uztverat viņus nopietni. Pretējā gadījumā jums būs ne tikai neapmierināti klienti, bet neapmierināti un dusmīgi klienti. Turklāt, lai jūsu darbība noritētu efektīvi, ir svarīgi, lai jums būtu atvērtas saziņas līnijas. Tādā veidā jūs varēsiet uzlabot savu uzņēmējdarbību un apmierināt sava mērķa tirgus prasības. Labākais veids, kā iegūt atgriezenisko saiti, ir laiku pa laikam nosūtīt klientiem aptaujas vai anketas.

Zināt, ko teikt

Efektīvas saziņas sastāvdaļa ir uzdot pareizos jautājumus, lai saņemtu vajadzīgās atbildes. Jebkurā sarunā vienmēr ir norādes par to, kādi jautājumi ļaus jums rast atbildes un no kādiem jautājumiem vajadzētu izvairīties. Piemēram, teiksim, jums ir darbinieks, kurš atpaliek no pārējās komandas un kuram nepieciešama motivācija. Uzdodot pareizos jautājumus, jūs varētu palīdzēt atrisināt problēmu, nevis tikai pasliktināt to.

Dariet, kā vislabāk varat

Sanāksmes ir klasisks piemērs tam, kā tērēt laiku. Tomēr jūs varat to mainīt, vismaz attiecībā uz savu uzņēmumu. Galvenais ir plānot un organizēt. Izveidojiet darba kārtību un izdaliet to visiem dalībniekiem pirms laika. Vissvarīgākais, kas jums jādara, ir jārespektē ikviena laiks un jāpanāk, lai diskusijas notiktu pēc iespējas efektīvāk un jūsu vēstījums tiktu nodots pēc iespējas efektīvāk.

Divvirzienu saziņa

Saziņa un atgriezeniskā saite

Divvirzienu saziņa var palīdzēt ietaupīt laiku un nodrošināt, ka nekas netiek atstāts nejaušībai. Tā ir ātrāka, un tā abām pusēm dod iespēju novērst jebkādus pārpratumus, pārliecinoties, ka otra persona ir sapratusi, ko vēlaties pateikt.

Ja esat interaktīva uzņēmuma īpašnieks, iespējams, ikdienā saņemat atsauksmes. Tā ir noderīga informācija, kas var palīdzēt jums uzlabot un pat izstrādāt jaunu stratēģiju.

Negaidiet, kamēr klients vai darbinieks vērsīsies pie jums ar ilgi samilzušu problēmu. Esiet aktīvi, meklējot iespējamās grūtības vai konfliktus.

Komentāri

  • Communication Effectiveness
    October 24, 2020 pie 4:42 pm

    Paldies par lielisko saturu. Vēlos redzēt vēl vairāk drīzumā. Vēlreiz paldies un turpiniet lielisko darbu!

  • Zoe
    March 15, 2022 pie 1:15 pm

    Paldies par dalīšanos ar šo noderīgo informāciju! Ceru, ka jūs turpināsiet ar šāda veida stuff jūs darāt.

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda