Uzņēmuma konta plāns - Pielāgošana un personalizēšana

Pēdējo mēnešu laikā esam saņēmuši daudz pieprasījumu pēc dažām papildu funkcijām, galvenokārt no mūsu korporatīvajiem klientiem. Mēs izskatījām dažādus veidus, kā šīs funkcijas apvienot vienā vai vairākos no mūsu esošajiem kontu plāniem, bet beigās nolēmām, ka vislabāk būs tās iekļaut pavisam jaunā plānā.

Mēs esam priecīgi piedāvāt jums mūsu Uzņēmums papildus mūsu Premium, Biznesa un pamata (bezmaksas) plāniem! Kā norāda nosaukums, tas ir paredzēts mūsu biznesa lietotājiem, taču cena ir pietiekami zema, lai būtu pievilcīga arī pieredzējušiem lietotājiem.

Uzņēmuma plānā iekļautās funkcijas ir vērstas uz personalizāciju un pielāgošanu. Izveidojiet savu aptauju tieši tā, kā vēlaties, izmantojot pielāgotus CSS. CSS ir vienkārša dizaina valoda, ko izmanto visas vietnes, lai aprakstītu vietnes izskatu un sajūtu. Pievienojot savu CSS kodu, tagad varat mainīt jebkuras (vai visas) aptaujas lapas izskatu.

Baltā etiķete

Terminu "baltā etiķete" (vai "baltā etiķete", vai "baltais zīmols") lieto, lai aprakstītu viena uzņēmuma ražotu produktu vai pakalpojumu, kas izskatās kā cita uzņēmuma ražots produkts vai pakalpojums. Mūsu uzņēmuma plāns var piedāvāt vairākus dažādus veidus, kā to panākt. Viena no iespējām ir izmantot pielāgotu CSS, kā aprakstīts iepriekš.

"Powered by" kājenes noņemšana

Vēl viena iespēja, kā lietot "balto etiķeti", ir noņemt "Powered by SurveyRock", kas parasti tiek rādīta katrā aptaujas lapā, kā arī pēdējā pateicības lapā.

Uzņēmuma plāna funkcija.  Attēlā pa kreisi ir parastais skats ar tekstu powered by SurveyRock.  Attēlā pa labi ir attēls bez teksta.
Kreisajā pusē ir parastais skats, bet labajā pusē - bez zīmoliem.

Aptaujas pabeigšanas pāradresācija

Dažreiz ir lietderīgi, ja persona, kas veic jūsu aptauju, pēc aptaujas pabeigšanas var atgriezties jūsu uzņēmuma tīmekļa vietnē vai pavisam citā lapā. Šī funkcija (Aptaujas pabeigšanas novirzīšana) tagad ir pieejams arī plānā Enterprise.

HIPAA/PHI (aizsargāta veselības informācija)

Mūsu uzņēmuma plāna kontus var pielāgot HIPAA. HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act) ir Amerikas Savienoto Valstu tiesību akts, kas paredz datu konfidencialitātes un drošības noteikumus medicīniskās informācijas aizsardzībai. Ja jūsu kontam ir nodrošināta HIPAA funkcija, varat būt droši, ka jūsu medicīniskie dati ir aizsargāti un drošībā!

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda