URL novirzīšana pēc apsekojuma pabeigšanas

Šī funkcija - URL novirzīšana pēc apsekojuma pabeigšanas - ir tikai izdomāts veids, kā pateikt, ka pēc apsekojuma veikšanas beigām varat sūtīt aptaujas respondentus uz konkrētu tīmekļa vietni. Piemēram, izveidojiet aptauju, lai noskaidrotu, ko cilvēki domā par jūsu produktu, un pēc tās pabeigšanas nosūtiet viņus uz īpašu pārdošanas lapu.

Kopā ar vairākām citām funkcijām URL novirzīšana ir pieejama tikai mūsu Uzņēmuma konts plāns. Parasti pēc tam, kad kāds ir piedalījies SurveyRock aptaujā, mēs parādām viņam pateicības lapu, kurā ir arī reklāmas saite, lai pēc vēlēšanās izveidotu savu aptauju. Izmantojot šo iespēju, mēs piedāvājam jums 3 izvēles iespējas:

  • Jūs varat turpināt izmantot šo lapu,
  • Nekavējoties pārsūtiet aptaujas respondentus uz jūsu izvēlētu tīmekļa vietni vai
  • Parādiet pateicības lapu un pēc dažām sekundēm pārsūtiet respondentus uz savu vietni. Jūs izvēlaties, cik sekunžu.

Ļaujiet man jums parādīt piemēru, kā to izdarīt. Tas nevar būt vienkāršāk. Izvēlieties savu apsekojumu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas "Iestatījumi" galvenajā izvēlnē ekrāna augšdaļā.

Iestatījumu poga lapas augšpusē

Ritiniet lapas apakšā līdz sadaļai "Baltā etiķete". Ievadiet pilnu tīmekļa vietnes URL adresi, uz kuru jūsu aptaujas dalībniekiem jādodas pēc aptaujas aizpildīšanas. Piemēram: https://www.mysite.com/some-sales-page.

Iestatījumu lapas sadaļa "White label", ieskaitot URL novirzīšanas sadaļu.

Pēc jaunās vietnes adreses ievadīšanas ievadiet sekundes, līdz lapa tiks novirzīta uz jūsu URL. Šis laiks var būt no 0 līdz 30 sekundēm. Ievadiet nulli, ja vēlaties, lai respondents izlaistu pateicības lapu un pārietu tieši uz URL. Nospiediet "Saglabāt iestatījumus" lapas apakšā, un viss ir izdarīts.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda