Tirgus izpēte, izmantojot kvalitatīvas tiešsaistes aptaujas

Jebkurā biznesā viena no sliktākajām idejām, ko varat īstenot, ir nepārbaudīta ideja. Lai pārbaudītu ideju, ir svarīgi veikt rūpīgu tirgus izpēti. Tas ļaus jums labāk izprast jūsu klientu vēlmes, gaumi un prasības.

Vieglāk ir samierināties ar šo patiesību. Tomēr tirgus izpētes veikšana ir grūts uzdevums, ko apgrūtina finanšu un laika ierobežojumi. Jūs varat vai nu iztērēt simtiem dolāru un veikt tirgus aptaujas patstāvīgi, vai arī nolīgt aptauju uzņēmumu, piemēram, SurveyRock, lai tas jums palīdzētu.

Ietaupiet laiku un izmaksas

Izmantojot mūsu pamata (=bezmaksas) un premium tiešsaistes aptaujas, jūsu uzņēmums var ietaupīt līdz pat $5 000 uz e-pasta aptaujām un līdz pat $15 000 uz tālruņa mārketingu. Turklāt mēs saviem klientiem bez maksas nodrošinām neierobežotu tiešsaistes aptauju skaitu. Tādējādi jūs ietaupīsiet arī laiku un pūles, kas saistītas ar tirgus izpētes personāla nodarbināšanu.

4 apsekojuma izvēles iespējasVispārēja atzīšana

Pateicoties mūsu globālajam operāciju tīklam, jūs tagad varat sasniegt un saprast klientu vajadzības vairāk nekā 180 valstīs visā pasaulē. Tas ne tikai palielinās jūsu tirgu un klientu bāzi, bet arī palīdzēs jūsu uzņēmumam iegūt globālu atpazīstamību un palīdzēs īstenot pārdošanas pārvaldības stratēģijas. Globālā tirgus apsekojumi var arī palīdzēt jums izstrādāt atbilstošas mārketinga metodes dažādiem segmentiem.

Jautājumi visos piedāvātajos veidos

Jebkuram uzņēmumam klientu un klientu atsauksmes (izmantojot tirgus aptaujas) ir vissvarīgākais rīks, lai analizētu produkta vai pakalpojuma kvalitāti un tās izmaiņas.

Uzņēmumā SurveyRock mēs saviem klientiem piedāvājam plašu jautājumu tipu klāstu, piemēram, vairāku atbilžu variantu jautājumus, matricu tabulas un tikai skaitļu jautājumus. Tas nodrošinās detalizētu un strukturētu atgriezenisko saiti jūsu uzņēmumam. Tas ļaus jums padziļināti analizēt savu tirgu bez nepieciešamības šim uzdevumam nodarbināt tirgus analītiķus.

Aptaujas loģika

Jūsu mērķa tirgus, visticamāk, atbildēs uz aptauju, kas ir īpaši izstrādāta tieši viņiem. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki vilcinās atbildēt uz tirgus aptaujas anketām, jo dažkārt tās ir ļoti vispārīgas un vairāk atgādina garlaicīgu interviju.

SurveyRock piedāvā iespēju izstrādāt interaktīvas "loģiskas" aptaujas anketas, kas novirza klientus uz citām lapām atkarībā no viņu atbildēm. Tas nodrošina, ka klienti neatgriež atpakaļ tukšas anketas, tādējādi ietaupot jūsu laiku un naudu. Tas vēl vairāk mudinās jūsu klientus atbildēt uz jūsu aptaujām, palielinot jūsu uzņēmuma uzticamību.

Rezultātu pārskatīšana

Kā mazs vai vidējs uzņēmums jūs nevarat atļauties veikt lielus ieguldījumus tirgus apsekojumos un pēc tam sēdēt un gaidīt rezultātus, lai varētu rīkoties. Izmantojot SurveyRock, jūs varat apskatīt savu aptauju rezultātus, kad cilvēki aizpilda jūsu anketas. Tas ļaus jums saīsināt laiku, kas nepieciešams, lai iekļautos tirgū, un sniegs tūlītēju atgriezenisko saiti, ko var izmantot produkta uzlabošanai.

Jūtieties brīvi sazinieties ar mums ja Jums ir kādi jautājumi par to, kā SurveyRock var palīdzēt Jūsu tirgus izpētes vajadzībām.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda