Tiešsaistes aptaujas vs. aptaujas papīra formātā

Papīra izmaksas pieaug, un visi pievēršas videi draudzīgam patēriņam. Nesenā pasta nodaļu slēgšana un tarifu paaugstināšana to apliecina.

Vai viņi to var izlasīt?

Lasāmība ir ļoti svarīgs faktors, kad runa ir par aptaujām, tāpēc dizainerim ir jārēķinās ar ikvienu cilvēku, kas to lasa. Jūs varat domāt, ka papīra aptauja ar melnu tinti var būt ticams variants, bet tas pats attiecas uz skaidri salasāmu tekstu uz monitora. Tomēr ne visi var pastāvīgi sēdēt datora ekrāna priekšā un strādāt ar datora ekrānu. Tas attiecas arī uz cilvēkiem, kuriem ir redzes traucējumi. Tāpēc būtu lieliska iespēja izvēlēties aptauju papīra formātā.

Dizains

Padomājiet par dizaina izkārtojumu. Papīra aptaujām ir ierobežota vieta, bet tiešsaistes aptaujās ir neierobežotas iespējas. Turklāt lielākajai daļai atvērto jautājumu nav pietiekami daudz vietas, lai dalībnieki varētu strādāt; šaurā rakstība, kas viņiem ir jāpieņem, var padarīt viņu atbildes nesalasāmas personai, kas veic un pārbauda aptauju. Tas ne tikai pasliktina aptaujas kvalitāti, bet arī izšķērdē aptaujas veicēja laiku, ko var izmantot produktīvākiem darbiem.

Laika patēriņš

Katrs pieredzējis mērnieks jums pateiks, ka papīra formāta apsekojumu veikšanai ir nepieciešams laiks. Neatkarīgi no tā, vai tā tiek aizpildīta uz vietas vai nosūtīta dalībniekam pa pastu, ātrums ir problēma. Turklāt paturiet prātā, ka, izmantojot dažas tiešsaistes aptaujas, jūs varat gūt labumu, strādājot ar analīzes rīkiem, kas var izsekot tās gaitai. SurveyRock aptaujas piedāvā arī iespēju aptaujas dalībniekam pārtraukt aptauju un atgriezties vēlāk, lai to pabeigtu.

Apsekojuma kontrolsaraksts papīra formāta apsekojumam

Elastība

Tīmekļa aptaujas ir daudz elastīgākas, un tādējādi tās ir diezgan ērtas gan aptaujas veidotājam, gan mērķauditorijai. Tās var būt jautājumi ar atbilžu variantiem, jautājumi ar vienu atbildi, tabulas jautājumi, saraksta jautājumi utt.

Pievienotās funkcijas

Tiešsaistes aptaujām ir arī uzlabotas loģikas funkcijas, kas parasti nav pieejamas vai ir grūti īstenojamas papīra aptaujās. Turklāt aptaujas dizainā ir viegli iekļaut e-pasta adresi, lai informētu organizācijas par jebkuru problēmu, uz kuru dalībniekiem nepieciešama atbilde.

Galu galā jūsu lēmums lielā mērā būs atkarīgs no tā, kas jūsu mērķauditorijai vai izlasei ir vispiemērotākais. Viņi var dot priekšroku vienkāršām vienas lapaspuses papīra aptaujām vai tiešsaistes aptaujām. Būs gadījumi, kad jums būs jāizvēlas gan papīra, gan tiešsaistes aptaujas. Tas ir tāpēc, ka, ja aptauja nesasniedz mērķauditoriju, tad jūs veltīgi tērējat savu laiku un darbu. Mūsu Premium konts piedāvā iespēju viegli izdrukāt/noglabāt aptauju PDF faila formātā.

Toni uzņēmumu gūs labumu, pārejot uz tiešsaistes aptaujām no papīra formāta aptaujām. Tomēr tas nenozīmē, ka papīra aptaujas ir zaudējušas savu vietu. Ņemot vērā iepriekš teikto, nepārtrauktais pieprasījums pēc tehnoloģijām samazina arī to pieprasījumu.

Vienmēr varat pārbaudīt www.surveyrock.com tiešsaistes apsekojuma izveidei. Neatkarīgi no tā, vai tas ir koledžas projekts, klientu atsauksmju aptauja vai plašs pētījums, viņi nodrošinās jums precīzus un atbilstošus rezultātus.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda