Pateicības lapas izveide

Izveidojiet pateicības lapu, ko parādīt aptaujas respondentiem pēc tam, kad viņi ir iesnieguši savas atbildes. To var veidot viens vai vairāki teksta elementi. Tālāk dotajā piemērā mēs apvienosim pateicības lapu ar nosacītiem teksta elementiem, pamatojoties uz respondenta kopējo punktu skaitu no vairāku izvēļu vērtēšana. Šī funkcija ir pieejama mūsu Biznesa un Uzņēmumu kontu plānos.

Mūsu mērķis ir parādīt lietotājam viņa veikto izvēļu rezultātu. Pēc tam atkarībā no tā, cik augsts ir šis rezultāts, parādīt vai nu vienu, vai citu ziņojumu. Vienkāršas pateicības gadījumā vienkārši izlaidiet papildu soļus.

Pateicības lapas ieslēgšana vai izslēgšana

Pateicības lapu var ieslēgt vai izslēgt jebkurā laikā, noklikšķinot uz pārslēdzēja blakus lapas nosaukumam. Ja slēdzis ir zils, lapa ir aktīva.

Noklikšķiniet uz pārslēgšanas slēdža, lai iespējotu vai atspējotu pateicības lapu.

Izveidot lapu

Lai apsekojumam pievienotu pateicības lapu, noklikšķiniet uz "Aptauja" pogu Apsekojuma rediģēšanas lapas augšējā labajā stūrī. Pēc tam noklikšķiniet uz "Pievienot Pateicības lapu“.

Noklikšķiniet uz "Pievienot pateicības lapu", lai to pievienotu aptaujas beigās.

Tas apsekojuma beigās pievieno jaunu lapu "Paldies" (TY) zilā krāsā un pārslēdzas uz šo lapu. Varat arī redzēt, ka pēc pārslēgšanas pogas kreisajā pusē "Pateicības" lapa pašlaik nav aktīva (nav zilā krāsā). Jūs nevēlaties padarīt to aktīvu, kamēr šajā lapā nav iekļauti visi plānotie elementi.

Aptaujas beigās ir pievienota jauna pateicības lapa.

Jūs pamanīsiet, ka vienīgais lapas elementa veids, ko varat vilkt no kreisās izvēlnes joslas, ir teksta elements. Tāpat, noklikšķinot uz Pievienot elementu "+" poga lapas vidū tieši atvērs jaunu teksta elementu izvēlni. Ievelciet elementu no kreisās puses vai noklikšķiniet uz Pievienot elementu "+" pogu tagad.

Pievienot jaunu teksta elementu

Ievadiet vēlamo tekstu un, kad vēlaties pievienot kopējo punktu summu, noklikšķiniet uz "Ievietot rezultātu" pogu. Tas pievieno aizvietotāju "[**KOPĒJAIS REZULTĀTS**]". Ikreiz, kad jūsu aptaujas pateicības lapā atrodam šo aizvietotājtekstu, mēs to aizstājam ar respondenta kopējo atbilžu variantu punktu skaitu.

Ievadiet tekstu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas "Insert Score", lai pievienotu kopējo punktu skaitu.

Tālāk vēlamies pievienot vēl 2 teksta elementus. Viens no tiem tiks parādīts, ja respondenta kopējais vērtējums ir zemāks par 1,5, bet otrs - ja tas ir > = 1,5. Noklikšķiniet uz Pievienot elementu "+" pogu un vajadzīgo tekstu pirmajai ziņai.

Tagad pievienojiet otrā ziņojuma elementu Teksts.

Pievienojiet tekstu, lai parādītu aptaujas respondentam, ja viņa kopējais vērtējums ir zemāks par 1,5.

Pievienot punktu skaitīšanas loģiku

Lai pievienotu vērtēšanas loģiku, noklikšķiniet uz ikonas Loģika pirmā nosacījuma ziņojuma pogu lapas labajā pusē. Parādīsies logiskais logiskais logs. Noklikšķiniet uz "+ Pievienot noteikumu" pogu.

Noklikšķiniet uz loģikas pogas labajā pusē, lai pievienotu nosacījumu, kad parādīt šo tekstu.

Noklikšķiniet, lai mainītu vērtības operators (=, = utt.). Mainiet vērtības lielumu un pēc tam izvēlieties, vai vēlaties parādīt vai paslēpt elementu, ja kritērijs ir izpildīts. Noklikšķiniet uz "Saglabāt", kad esat pabeidzis. Ja vēlaties izdzēst loģisko noteikumu, noklikšķiniet uz atkritumu urnas ikonas labajā pusē. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz "Saglabāt" pogu apakšā.

Pievienojiet loģiku, lai parādītu pirmo teksta elementu, ja kopējais punktu skaits ir mazāks par 1,5.

Veiciet tos pašus soļus, lai izveidotu otro nosacīto ziņojumu.

Pievienojiet loģiku, lai parādītu otro teksta elementu, ja kopējais punktu skaits ir lielāks vai vienāds ar 1,5.

Pēdējais solis ir aktivizēt pateicības lapu. Noklikšķiniet uz pārslēdzamais slēdzis zem apsekojuma nosaukuma. Pelēks nozīmē, ka lapa ir atspējota. Zilais nozīmē, ka tas ir aktivizēts.

Pēc visu lapas elementu pievienošanas iespējojiet pateicības lapu.

Tagad jūsu pateicības lapa ar nosacītiem ziņojumiem, pamatojoties uz respondenta kopējo punktu skaitu, ir gatava lietošanai. Kad respondents noklikšķina uz "Iesniegt" jūsu aptaujā, viņiem tiek parādīta jaunā, tikko izveidotā pateicības lapa.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda