Aptaujas izplatīšana ar QR kodu

Nesen esam pievienojuši jaunu veidu, kā jūsu respondenti var piekļūt jūsu aptaujai. Kad izveidojat tīmekļa saites izplatītāju, mēs tagad automātiski ģenerējam atbilstošu QR kodu. Šo attēlu varat izmantot mārketings materiālos vai iekļaut sociālajos plašsaziņas līdzekļos.

QR kods ir saīsinājums no Quick Response code (ātrās reaģēšanas kods), kas ir kvadrāta formas svītrkods, ko parasti ievieto produktu iepakojumos, drukātajās reklāmās un kvītīs. Kad to skenējat ar tālruni, parasti tiek atvērta lietotne vai tīmekļa lapa. 

QR kodi pirmo reizi tika izmantoti Japānā 1994. gadā, lai uzraudzītu ražošanas procesu. Kopš tā laika QR kodi ir izauguši un paplašinājuši savu darbības jomu, aptverot gandrīz visas nozares, pateicoties to viegli saprotamajai funkcionalitātei un daudzajiem veidiem, kā tos var izmantot.

Mūsdienās tos izmanto, lai dalītos patērētāju pieredzes aptaujās, pievienotu draugus sociālajos tīklos, veiktu maksājumus un daudz ko citu.

Tā kā tagad ikviens kabatā vai somā nēsā mobilo tālruni, izdrukāt un izplatīt QR kodu ar jūsu aptaujas saiti ir ļoti vienkāršs veids, kā cilvēki var piekļūt jūsu aptaujai.

QR koda skatīšana programmā SurveyRock

Lai apskatītu kodu, dodieties uz apsekojuma izplatītāja lapu, lapas augšpusē izvēlnē noklikšķinot uz "Izplatīt". Izveidot tīmekļa saites izplatītāju, ja tas vēl nav izdarīts. Tagad blakus apsekojuma URL ir poga "QR kods".

Noklikšķiniet uz QR koda pogas, lai skatītu automātiski ģenerēto attēlu.

Lai skatītu kodu, noklikšķiniet uz pogas.

Noklikšķiniet uz lejupielādes QR koda pogas, lai lejupielādētu attēlu datorā.

Zem QR koda ir saite, lai lejupielādētu attēlu datorā vai atvērtu to citā programmā.

Padomi

Ja plānojat izmantot šo metodi kā galveno aptaujas izplatīšanas metodi, aptauja ir jāsagatavo īsa. Respondenti piekļūs aptaujai no mobilajām ierīcēm un, iespējams, nevēlēsies, lai aptaujas aizpildīšana aizņemtu daudz laika.

Ideāls lietošanas gadījuma scenārijs ir NPS (Net Promoter Score) aptauja, lai ātri noteiktu, kā jūsu klienti vērtē jūsu produktu vai pakalpojumu. Zobārsts vai ārsts kodu varētu norādīt uz durvīm vai pie reģistratūras. Apmeklējuma beigās klients ar tālruni varētu skenēt attēlu un atstāt savu atsauksmi.

QR koda piemērs ar atgriezeniskās saites saiti

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda