Kā aptaujas var palīdzēt jums izbaudīt globalizāciju

Mūsdienu tehnoloģiskā progresa un tehnoloģiski zinošu tendenču pasaulē arvien vairāk cilvēku vēršas internetā, lai iegūtu informāciju par uzņēmumiem un to produktiem/pakalpojumiem. Saskaņā ar nesen veikto aptauju, vairāk nekā 56% cilvēku atzina, ka neuzticas uzņēmumam, kuram nav atbilstošas, globāli pieejamas tīmekļa vietnes.

Šie statistikas dati vēlreiz apliecina, ka jūsu uzņēmumam, ja vēlaties, lai tas izdzīvotu un attīstītos, ir nepieciešams sasniegt globālo līmeni. Tas nebūt nenozīmē, ka jums ir jāizveido biroji un filiāles visās pasaules valstīs. Pat neliels uzņēmums var iegūt globālu statusu, izmantojot dominējošu tiešsaistes darbību, efektīvas tiešsaistes mārketinga stratēģijas un inovatīvas pētniecības un apsekojumu metodes..

globalizācija

Veicot globalizāciju, ir svarīgi veikt atbilstošus tirgus pētījumus un aptaujas, pirms uzsākt jaunu teritoriju vai produktu līniju. Tas nodrošina, ka jūs varat izmantot tirgus segmentam/auditorijai pielāgotas mārketinga metodes un iegūt atsauksmes no esošajiem klientiem un klientiem, kā arī zināt, ko viņi vēlas.

Tāpat arī darbinieku apmierinātības aptaujas ir ļoti svarīgas, lai uzzinātu, ko jūsu darbinieki sagaida no jūsu uzņēmuma, kā pret viņiem izturas un ko varat darīt, lai labāk vadītu savu komandu un efektīvi risinātu darbinieku sūdzības. Tas atvieglo uzņēmuma vadību.

Lai jūsu bizness kļūtu pazīstams pasaules mērogā, ir svarīgi veikt vairākus citus apsekojumu veidus. Cits pētījums atklāj, ka 2014. gadā interneta ietekmē pārdošanas apjomi sasniegs $1.409 triljonu. Lai mazie un vidējie uzņēmumi varētu iegūt daļu no šī pīrāga, ir nepieciešams efektīvs tiešsaistes mārketings un aptaujas.

SurveyRock apzinās efektīvu tiešsaistes aptauju nozīmi un to nozīmi jūsu biznesa izaugsmē un globālajā paplašināšanā. Aptaujas tiek izmantotas vairāk nekā 180 valstīs visā pasaulē, un tagad jūs varat piekļūt jebkuram tirgus segmentam pasaulē un uzrunāt dažādus klientus. Tas var eksponenciāli palielināt jūsu ieņēmumus un izveidot klientu bāzi visā pasaulē.

Jūs varēsiet dizains savu aptauju un izplatiet to, izmantojot pielāgotu URL, jebkuram mērķa tirgum un auditorijai. Tas ne tikai ļaus jums izprast jūsu klientu vēlmes, bet arī palīdzēs jums novērtēt personu nodarbinātības iespējas un jūsu donoru un finanšu iestāžu uzticamību (un vēlmi) sniegt finansējumu jūsu uzņēmumam.

Vēl viens svarīgs globalizācijas aspekts tiešsaistes aptaujās ir vienkārša izpratne. Domājot globāli un sadarbojoties ar klientiem no visām pasaules malām, saziņa, kultūra un valoda var būt šķērslis.

Vienkāršs risinājums šīs problēmas novēršanai būtu izmantot valoda jūsu apsekojumiem pieejamā opcija. Aptaujas varat veidot un izplatīt jebkurā valodā. Šis paņēmiens ir īpaši noderīgs, bet ne tikai, nelielam rakstīšanas uzņēmumam, kas algo ārštata rakstniekus darbam tiešsaistē no katras valsts. To var izmantot arī, piemēram, bezpeļņas organizācija, kas meklē ziedojumus un labdarību no lielām starptautiskām korporācijām.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā jūsu uzņēmums var izmantot globalizācijas un apjomradītus ietaupījumus, lūdzu, apmeklējiet SurveyRock.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda