Skats uz tiešsaistes mārketinga izpēti

Ja vēlaties saglabāt uzņēmējdarbību, jums ir jāseko līdzi tam, ko vēlas jūsu klienti, un mārketinga izpēte internetā ir īstais veids, kā to izdarīt. Ja jūs domājat, ka intuīcija un minējumi ir labāka iespēja, tad jūs ļoti maldāties. Tāpēc uzņēmumu īpašnieki un mārketinga speciālisti ir pārgājuši uz tiešsaistes aptaujām, lai savāktu nepieciešamos datus, kas ļautu viņiem turpināt uzņēmējdarbību. Šāda veida aptaujas var izmantot, lai noskaidrotu atsauksmes par produktiem, pirkšanas paradumus, novērtētu mārketinga apmērus, novērtētu zīmola atpazīstamību un daudz ko citu.

KĀ PROFESIONĀĻI IZMANTO APTAUJAS TIEŠSAISTĒ

Sazinieties ar auditoriju

Ja vēlaties iegūt konkrētu informāciju par savu mērķauditoriju, tiešsaistes aptaujas noteikti ir visefektīvākais veids, kā veikt šo uzdevumu, ja vien jums ir ideāli tirgus paraugi, kuriem sniegt aptaujas. Jums var nākties izveidot sarakstu vai arī jums tāds jau ir, taču obligāti ir jābūt kontaktpersonām, kurām piegādāt aptaujas!

Pārskatīt produktu cenas un atrakcijas

Saņemot klientu atsauksmes no tiešsaistes aptaujas, jūs varat veidot pārdomas, kas sniegs lielāku klientu apmierinātību, produktu uzlabojumus un būtībā arī pārdošanas apjomus. Ja vēlaties optimālu atgriezenisko saiti, jums būs jāuzdod tādi jautājumi kā: kā jūs varētu uzlabot mūsu produktu? Jūs varat arī pajautāt klientiem, kas viņiem patīk konkurentu precēs.

Izstrādāt sociālo plašsaziņas līdzekļu metodes un procedūras

Tiešsaistes aptaujas ātri palīdzēs jums saprast sociālo mediju vietņu nozīmi. Integrējot tos ar sava uzņēmuma mārketingu, jums būs liels atbalsts, lai saprastu, kurus plašsaziņas līdzekļu avotus jums vajadzētu ievērot. "Retweet" saņemšana Twitter vai "like" saņemšana Facebook var parādīt tikai tik daudz, bet tiešsaistes aptaujas palīdz jums izprast "kāpēc" un var palīdzēt radīt jaunu ideju jūsu tirgum. Lai noskaidrotu, vai pašreizējie klienti būtu ieinteresēti jaunākās produktu funkcijās vai klasifikācijās, Twitter vai Facebook var būt lieliskas vietas, kur izmērīt ziņkārību.

tikai aptaujas sociālajos medijos

Izpētīt un novērtēt mērķa tirgu

Viens no jūsu uzņēmuma lielākajiem izdevumiem varētu būt mārketings. Pirms sākat tērēt līdzekļus jaunām kampaņām, jums jābūt pārliecinātam, ka mārketinga metodes, par kurām domājat, nodrošinās plānoto INI. Tiešsaistes tirgus analīzes apsekojumi palīdzēs jums izpētīt labākās produktu cenas, ideālās mazumtirdzniecības veikalu atrašanās vietas un iespējamo tirgus lielumu, kurā jūs atrodaties. Tirgus novērtēšana pirms ienākšanas tajā vienmēr ir vislabākais veids.

Uzziniet, kur vislabāk sasniegt klientus

Vai jums ir nepieciešams izcelt iespējamos klientus jaunā vietā? Izmantojiet šīs aptaujas, lai noskaidrotu potenciālajiem pircējiem viņu vecumu, dzimumu, ienākumus, atrašanās vietu, iepirkšanās vietas, hobijus, bērnu skaitu un citas ziņas. Šādi rīkojoties, jūs varat noskaidrot, kur jūsu auditorija visdrīzāk atrodas un kā uz viņiem mērķēt!

Tirgus nodaļa

Ja jums ir nepieciešams palielināt svaru, sāciet apsvērt klientu tirgus segmentāciju. Būtībā tas nozīmē, ka jūs koncentrēsieties uz mazākām patērētāju grupām, kurām ir kopīgas dominējošas iezīmes, piemēram, ģeogrāfija, produktu lietošana, demogrāfija vai dzīvesveids. Tiešsaistes aptauja ir ideāls veids, kā apkopot visu šo nepieciešamo informāciju, nosakot dažādās nodaļas un to, ko tās meklē produktā vai pakalpojumā.

Izvēlēties labāko stratēģiju, ko izmantot

Vai jūsu klientu bāze būtu atsaucīgāka uz automaģistrāles reklāmas stendu vai tiešsaistes baneri? Ja vēlaties eksperimentēt ar jaunu reklāmas formātu, tiešsaistes aptaujas palīdzēs jums izdarīt secinājumus par visefektīvākajiem medijiem, lai sasniegtu jūsu mērķauditoriju.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda