10 nekaunīgi tiešsaistes aptauju veikšanas ieguvumi B2B organizācijām: Kas teica, ka dati nevar būt jautri?

Ievads: Kāpēc mēs vispār runājam par aptaujām?

Aptaujas, aptaujas, aptaujas! Nē, mēs nesagatavojam jaunu skandējumu jūsu vidusskolas skandēšanai. Mēs runājam par vienu no visvairāk nenovērtētajiem B2B mārketinga rīkiem. Ja vārds "aptauja" jums asociējas ar garlaicīgiem vairāku atbilžu variantu testiem vai nebeidzamām veidlapām, ir pienācis laiks izsprāgt šo burbuli un pievienoties mūsdienām.

Bet kāpēc? Lielisks jautājums! Gatavojieties pierakstīties vai, vēl labāk, atzīmējiet šo lapu (es neiebilstu), jo mēs iedziļināsimies 10 galvenajās, absolūti vilinošajās tiešsaistes aptauju veikšanas priekšrocībās B2B organizācijām.

1. Ielūkojieties klienta galvā, nebūdami biedējoši

Vai kādreiz esat vēlējies uzzināt, ko domā jūsu klienti? Aptauja ir kā klientu izpētes FIB - tā sniedz jums visu informāciju bez novērošanas un noklausīšanās.

Tas ir tāpat kā dot saviem klientiem mikrofonu un skatuvi. Jūs varat dzirdēt viņu nefiltrētas domas par to, kas viņiem patīk, ko viņi ienīst vai kas viņiem ir pilnīgi vienaldzīgs attiecībā uz jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Taču atcerieties, ka ar lielu varu nāk arī liela atbildība - izmantojiet šo informāciju gudri!

2. Ietaupi naudu, mīļais!

Atzīsim, ka personisku fokusa grupu un interviju veikšana var būt dārga. Kurš gan var atvēlēt budžetu kafijai un pīrāgiem visiem? Nemaz nerunājot par greznas konferenču telpas īri.

Tiešsaistes aptaujas ir klientu izpētes "instant ramen" - lētas, vienkāršas un pārsteidzoši apmierinošas. Tas ir visrentablākais veids, kā iegūt noderīgu informāciju, vienlaikus saglabājot pietiekami daudz līdzekļu biroja picas ballītei.

Lasīt vairāk par rentablām mārketinga stratēģijām

3. Laiks ir nauda, un aptaujas ietaupa jums abus!

Vai atceraties vecos, labos laikus, kad bija jāgaida nedēļām ilgi, līdz pa pastu nosūtītās anketas atgriezīsies? Es arī ne, jo kuram gan tam ir laiks?

Tiešsaistes aptaujas ir datu vākšanas Usains Bolts - ātras un efektīvas. Jūs varat savākt atbildes reāllaikā un sākt rīkoties ar iegūtajiem datiem ātrāk, nekā paspējat pateikt: "Kāpēc mēs tik ilgi gaidījām, lai to izdarītu?".

4. Sakiet sveiki globalizācijai

Ahoj, starptautiskie draugi! Ar tiešsaistes aptaujām pasaule kļūst par jūsu rotaļu laukumu. Vai vismaz jūsu datu vākšanas laukums.

Varat sazināties ar klientiem visā pasaulē, neizejot no mājīgā biroja. Vienkārši nospiediet "sūtīt", un jūs esat kļuvis starptautisks, draugs.

Globālās darbības priekšrocības

Globuss Pikaso stilā

5. Esi personalizācijas Pikaso

Ja katrs klients ir unikāla sniegpārsliņa, tiešsaistes aptaujas ļauj jums katru no tiem notvert uz mēles. Pagaidiet, tas izklausījās dīvaini. Ar to es gribu teikt, ka jūs varat pielāgot jautājumus dažādiem savas auditorijas segmentiem, nodrošinot, ka katra mijiedarbība ir personiska un atbilstoša.

Personalizācijas metodes

6. Elastība kā jogas instruktoram

Vēlaties pievienot jautājumu? Noņemt kādu? Ievietot jautru GIF, kas atspoguļo B2B klientu iesaistīšanas cīņu? Izmantojot tiešsaistes aptaujas, jūs varat.

Mūsdienās aptaujas ir tikpat elastīgas kā Cirque du Soleil mākslinieks, un tās ir viegli pielāgojamas tieši jūsu vajadzībām.

7. Dati ir tik svaigi, ka vēl aizvien svilina

Mēs dzīvojam reāllaika laikmetā. Jūs varat uzreiz redzēt "patīk", koplietojumus un mulsinošas pārrakstīšanās kļūdas. Kāpēc jūsu uzņēmuma datiem vajadzētu būt citādākiem?

Tiešsaistes aptaujas nodrošina atgriezenisko saiti reālā laikā, ļaujot jums veikt korekcijas uzreiz. Aizmirstiet par novecojušiem datiem, mēs runājam par svaigu ieskatu!

8. Pārvērtiet savus kritiķus par faniem

Negatīvas atsauksmes nav jautras, taču tās ir ļoti noderīgas. Tāpat kā sporta zāles draugs, kurš uzstāj, ka vajag vēl vienu atkārtojumu, negatīvā atgriezeniskā saite mudina jūs kļūt labākam.

Tiešsaistes apsekojumi nodrošina iespēju izteikt konstruktīvu kritiku, sniedzot jums noderīgu ieskatu, lai uzlabotu un attīstītos.

9. Visi ir uzvarētāji, mazuļi!

Kas iegūst, ja gūstat ieskatu, kas uzlabo jūsu produktus vai pakalpojumus? Ikviens. Jūsu klienti ir apmierinātāki. Jūsu komanda ir pilnvērtīgāka. Pat jūsu biroja augi, šķiet, kļūst labāki.

Aptaujas rada atgriezeniskās saites loku, kas ir dāvana, kura nemitīgi turpinās.

10. Dati nekad nemelo, bet var jūs pārsteigt

Dažkārt dati atklāj tik šokējošas patiesības, ka tās šķiet kā M. Nava Šamalana sižeta pavērsiens. Neatkarīgi no tā, vai atklājat jaunu tirgus segmentu vai uzzināt, ka tas, ko uzskatījāt par mazsvarīgāko funkciju, patiesībā ir klientu iecienītākā, esiet gatavi atklāsmēm.

Izpratne par datu analīzes nozīmi

Lūk, tas ir tas, ko jūs redzat! Desmit neapstrīdami iemesli, kādēļ jūsu B2B organizācijai ir jāiekāpj tiešsaistes aptauju vilcienā. Visi uz klāja, nākamā pietura: Insightsville! Vai jums ir jautājumi vai vēlaties dalīties ar saviem tiešsaistes aptauju ieguvumiem? Rakstiet komentāru zemāk; mēs labprāt uzklausīsim jūs.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda