URL nukreipimas užbaigus apklausą

Ši funkcija - URL peradresavimas užbaigus apklausą - tai tik išgalvotas būdas pasakyti, kad galite siųsti apklausos respondentus į tam tikrą tinklalapį, kai jie baigia atlikti apklausą. Pavyzdžiui, sukurkite apklausą, kad sužinotumėte, ką žmonės galvoja apie jūsų produktą, ir baigę apklausą nusiųskite juos į specialų pardavimo puslapį.

Kartu su keliomis kitomis funkcijomis URL nukreipimas galimas tik mūsų Įmonės paskyra planas. Paprastai po to, kai kas nors atlieka "SurveyRock" apklausą, parodome jiems padėkos puslapį, kuriame taip pat pateikiama reklaminė nuoroda, kad jie galėtų sukurti savo apklausą, jei nori. Naudodami šią parinktį siūlome 3 pasirinkimus:

  • Galite toliau naudoti tą puslapį,
  • Nedelsiant persiųskite apklausos respondentus į pasirinktą svetainę arba
  • Parodykite padėkos puslapį ir po kelių sekundžių nukreipkite respondentus į savo svetainę. Jūs pasirenkate, kiek sekundžių.

Pateiksiu pavyzdį, kaip tai padaryti. Lengviau ir būti negali. Pasirinkite savo apklausą ir spustelėkite pagrindinio meniu mygtuką "Nustatymai" ekrano viršuje.

Nustatymų mygtukas puslapio viršuje

Slinkite į puslapio apačią, į skyrių "White Label". Įveskite visą svetainės, į kurią apklausos dalyviai turėtų patekti užpildę apklausą, URL adresą. Pavyzdžiui: https://www.mysite.com/some-sales-page.

Nustatymų puslapio baltosios etiketės skyrius, įskaitant URL nukreipimo skyrių.

Įvedę naują svetainės adresą, įveskite sekundžių skaičių, kol puslapis bus nukreiptas į jūsų URL. Šis skaičius gali būti nuo 0 iki 30 sekundžių. Įveskite nulį, jei norite, kad respondentas praleistų padėkos puslapį ir eitų tiesiai į URL adresą. Puslapio apačioje paspauskite "Išsaugoti nustatymus" ir viskas baigta.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba