Rinkos tyrimai per kokybiškas internetines apklausas

Bet kokiame versle viena blogiausių idėjų, kurią galite įgyvendinti, yra neišbandyta idėja. Norint išbandyti idėją, būtina atlikti išsamius rinkos tyrimus. Tai padės geriau suprasti klientų pageidavimus, skonį ir poreikius.

Susitaikyti su šia tiesa yra lengviausia. Tačiau atlikti rinkos tyrimą yra sudėtinga užduotis, kurią apsunkina finansiniai ir laiko apribojimai. Galite išleisti šimtus dolerių ir atlikti rinkos tyrimus patys arba pasamdyti tyrimų įmonę, pavyzdžiui, "SurveyRock", kad jums padėtų.

Taupykite laiką ir išlaidas

Naudodamasi mūsų pagrindinėmis (= nemokamomis) ir aukščiausios kokybės internetinėmis apklausomis, jūsų įmonė gali sutaupyti iki $5 000 el. pašto apklausoms ir iki $15 000 rinkodarai telefonu. Be to, savo klientams nemokamai teikiame neribotą internetinių apklausų skaičių. Tai taip pat padės jums sutaupyti laiko ir rūpesčių samdant rinkos tyrimų darbuotojus.

4 apklausos pasirinkimaiVisuotinis pripažinimas

Naudodamiesi mūsų pasauliniu operacijų tinklu, dabar galite pasiekti ir suprasti klientų poreikius daugiau nei 180 pasaulio šalių. Tai ne tik padidins jūsų rinką ir klientų bazę, bet ir padės jūsų verslui įgyti pasaulinį pripažinimą bei padės įgyvendinti pardavimų valdymo strategijas. Pasaulinės rinkos tyrimai taip pat gali padėti sukurti tinkamus rinkodaros metodus skirtingiems segmentams.

Klausimai visomis siūlomomis formomis

Bet kokiam verslui klientų ir pirkėjų atsiliepimai (atliekant rinkos apklausas) yra svarbiausias įrankis analizuojant produkto ar paslaugos kokybę ir jos pokyčius.

"SurveyRock" savo klientams pateikiame įvairių tipų klausimus, pavyzdžiui, klausimus su keliais atsakymų variantais, matricines lenteles ir tik skaičių klausimus. Tai užtikrins išsamią ir struktūrizuotą grįžtamąją informaciją apie jūsų verslą. Tai suteiks galimybę išsamiai išanalizuoti savo rinką, nesamdant šiai užduočiai atlikti rinkos analitikų.

Apklausos logika

Jūsų tikslinė rinka greičiausiai atsakys į specialiai jai skirtą apklausą. Tai pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės nesiryžta atsakyti į rinkos apklausos klausimynus, nes kartais jie būna labai bendro pobūdžio ir gali labiau priminti nuobodų interviu.

"SurveyRock" suteikia galimybę kurti interaktyvias "logines" apklausos anketas, kurios nukreipia klientus į kitus puslapius, priklausomai nuo jų atsakymų. Taip užtikrinama, kad klientai negrąžintų tuščių klausimynų, o tai taupo jūsų laiką ir pinigus. Tai dar labiau paskatins jūsų klientus atsakyti į apklausas ir padidins jūsų verslo patikimumą.

Rezultatų peržiūra

Kaip maža ar vidutinė įmonė negalite sau leisti daug investuoti į rinkos tyrimus, o paskui sėdėti ir laukti rezultatų, kad galėtumėte imtis veiksmų. Naudodamiesi SurveyRock galite peržiūrėti apklausų rezultatus tuo metu, kai žmonės užpildo jūsų klausimynus. Tai leis jums sutrumpinti laiką, per kurį turėsite pateikti rinkai, ir iš karto gausite grįžtamąją informaciją, kurią galėsite panaudoti produktui tobulinti.

Nedvejodami susisiekite su mumis jei turite klausimų, kaip "SurveyRock" gali padėti jums atlikti rinkos tyrimus.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba