Platinkite apklausą naudodami QR kodą

Neseniai pridėjome naują būdą, kaip respondentai gali pasiekti jūsų apklausą. Kai sukuriate žiniatinklio nuorodos platintoją, dabar automatiškai sukuriamas atitinkamas QR kodas. Šį paveikslėlį galite naudoti rinkodara medžiagą arba įtraukti į socialinės žiniasklaidos pranešimus.

QR kodas yra greitojo atsako kodo trumpinys - tai kvadrato formos brūkšninis kodas, kuris paprastai dedamas į produktų pakuotes, spausdintus skelbimus ir kvitus. Nuskaičius jį telefonu, paprastai atidaroma programėlė arba tinklalapis. 

Pirmą kartą QR kodai buvo panaudoti Japonijoje 1994 m. gamybos procesui stebėti. Nuo to laiko QR kodai dėl savo lengvai suprantamų funkcijų ir daugybės būdų, kuriais jie gali būti naudojami, išaugo ir išsiplėtė beveik į visas pramonės šakas.

Šiandien jie naudojami vartotojų patirties apklausoms dalytis, draugams socialiniuose tinkluose pridėti, mokėjimams atlikti ir dar daugiau.

Kadangi dabar kiekvienas kišenėje ar rankinėje nešiojasi mobilųjį telefoną, atspausdinti ir išplatinti QR kodą su jūsų apklausos nuoroda yra labai paprastas būdas žmonėms pasiekti jūsų apklausą.

QR kodo peržiūra programoje SurveyRock

Norėdami pamatyti kodą, eikite į apklausos platintojo puslapį spustelėję puslapio viršuje esantį meniu punktą "Platinti". Sukurti žiniatinklio nuorodų platintoją, jei to dar nepadarėte. Dabar šalia apklausos URL yra mygtukas "QR kodas".

Spustelėkite QR kodo mygtuką, kad pamatytumėte automatiškai sugeneruotą vaizdą.

Jei norite peržiūrėti kodą, spustelėkite mygtuką.

Spustelėkite atsisiuntimo QR kodo mygtuką, kad atsisiųstumėte paveikslėlį į kompiuterį.

Po QR kodu yra nuoroda, kuria galite atsisiųsti paveikslėlį į kompiuterį arba atidaryti jį kitoje programoje.

Patarimai

Jei planuojate naudoti šį metodą kaip pagrindinį apklausos platinimo būdą, apklausa turėtų būti trumpa. Respondentai prie apklausos prieis iš savo mobiliųjų įrenginių ir gali nenorėti ilgai užtrukti ją pildydami.

Puikus naudojimo scenarijus yra NPS (Net Promoter Score) apklausa, kad greitai nustatytumėte, kaip klientai vertina jūsų produktą ar paslaugą. Odontologas ar gydytojas galėtų pridėti kodą prie savo durų arba registratūros. Pasibaigus vizitui, klientas telefonu nuskaitytų paveikslėlį ir paliktų savo atsiliepimą.

QR kodo su atsiliepimų nuoroda pavyzdys

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba