Internetinės apklausos ir popierinės apklausos

Popieriaus kaina didėja, o visi renkasi ekologišką verslą. Tai įrodo neseniai uždaryti pašto skyriai ir pakelti tarifai.

Ar jie gali ją perskaityti?

Įskaitomumas yra labai svarbus veiksnys, kai kalbama apie apklausas, todėl dizaineris turi prisitaikyti prie kiekvieno jas skaitančio žmogaus. Galite manyti, kad popierinė apklausa su juodu rašalu gali būti tikėtinas variantas, tačiau tas pats pasakytina ir apie aiškų tekstą monitoriuje. Tačiau ne kiekvienas gali nuosekliai sėdėti prie kompiuterio ekrano ir dirbti su juo. Tai pasakytina ir apie žmones, turinčius regos sutrikimų. Todėl būtų puiki galimybė rinktis popierinę apklausą.

Dizainas

Pagalvokite apie dizaino išdėstymą. Popierinėse apklausose vietos yra nedaug, o internetinėse apklausose yra neribota erdvė. Be to, daugumoje atvirų klausimų dalyviams neužtenka vietos dirbti; dėl ankšto rašymo, kurį jie turi priimti, jų atsakymai gali būti neįskaitomi apklausą atliekančiam ir peržiūrinčiam asmeniui. Tai ne tik pablogins apklausos kokybę, bet ir iššvaistys apklausą atliekančio asmens laiką, kurį jis galėtų panaudoti produktyvesniems darbams.

Laiko sąnaudos

Kiekvienas patyręs inspektorius pasakys, kad popierinėms apklausoms atlikti reikia laiko. Nesvarbu, ar apklausa pildoma vietoje, ar siunčiama dalyviui paštu, greitis yra problema. Be to, nepamirškite, kad kai kurių internetinių apklausų atveju galite gauti naudos dirbdami su analizės priemonėmis, kuriomis galima stebėti jos eigą. SurveyRock apklausos taip pat suteikia apklausos dalyviui galimybę nutraukti apklausą ir grįžti ją užbaigti vėliau.

Apklausos kontrolinis sąrašas popierinei apklausai

Lankstumas

Internetinės apklausos yra kur kas lankstesnės, todėl yra gana patogios tiek apklausos rengėjui, tiek jo tikslinei demografinei grupei. Jos gali būti sudarytos iš klausimų su keliais atsakymų variantais, vieno atsakymo klausimų, klausimų su tinkleliais, sąrašo klausimų ir t. t.

Pridėtos funkcijos

Internetinėse apklausose taip pat yra pažangių loginių funkcijų, kurių paprastai nėra arba kurias sunku įgyvendinti popierinėse apklausose. Be to, į apklausos dizainą lengva įtraukti el. pašto adresą, kad organizacijoms būtų galima pranešti apie bet kokią problemą, į kurią dalyviams reikia atsakyti.

Galiausiai jūsų sprendimas labai priklausys nuo to, kas labiausiai tinka jūsų tikslinei demografinei grupei ar imčiai. Jiems gali labiau patikti paprastos vieno puslapio popierinės apklausos arba internetinė apklausa. Pasitaikys atvejų, kai teks rinktis ir popierines, ir internetines apklausas. Taip yra todėl, kad jei apklausa nepasiekia tikslinės auditorijos, tuomet veltui švaistote savo laiką ir darbą. Mūsų "Premium" paskyroje siūloma galimybė lengvai spausdinti ir (arba) išsaugoti apklausą kaip PDF failą.

Daugeliui įmonių bus naudinga pereiti nuo popierinių apklausų prie internetinių apklausų. Tačiau tai nereiškia, kad popierinės apklausos prarado savo vietą. Tai reiškia, kad nuolatinė technologijų paklausa mažina ir jų paklausą.

Visada galite patikrinti www.surveyrock.com kuriant internetinę apklausą. Nesvarbu, ar tai būtų kolegijos projektas, klientų nuomonės apklausa, ar išsamus mokslinių tyrimų ir plėtros tyrimas, jie užtikrins, kad gautumėte tikslius ir tinkamus rezultatus.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba