Įmonės paskyros planas - pritaikymas ir personalizavimas

Per pastaruosius kelis mėnesius sulaukėme daug prašymų dėl papildomų funkcijų, daugiausia iš verslo klientų. Svarstėme įvairius būdus, kaip šias funkcijas įtraukti į vieną ar kelis esamus paskyros planus, bet galiausiai nusprendėme, kad geriausia jas įtraukti į visiškai naują planą.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums mūsų Įmonė planą, be mūsų "Premium", "Business" ir "Basic" (nemokamų) planų! Kaip matyti iš pavadinimo, šis planas skirtas verslo naudotojams, tačiau jo kaina yra pakankamai maža, todėl jis turėtų būti patrauklus ir profesionaliems naudotojams.

Įmonių plane daugiausia dėmesio skiriama personalizavimui ir pritaikymui. Naudodami pasirinktinius CSS nustatysite, kad jūsų apklausa atrodytų būtent taip, kaip norite, kad ji atrodytų. CSS tai paprasta dizaino kalba, kurią visos svetainės naudoja savo išvaizdai apibūdinti. Pridėję savo CSS kodą, galite keisti bet ko (arba visko) savo apklausoje išvaizdą.

Baltoji etiketė

Terminas "whitelabel" (arba "white label" arba "white-label") vartojamas apibūdinti vienos įmonės pagamintam produktui ar paslaugai, tačiau su prekės ženklu, kuris atrodo kaip kitos įmonės gaminys. Mūsų plane "Enterprise" galite rasti kelis skirtingus būdus, kaip tai pasiekti. Vienas iš variantų - naudojant pasirinktinį CSS, kaip aprašyta pirmiau.

Pašalinti "Powered by" poraštę

Dar viena apklausos ženklinimo galimybė - pašalinti "Powered by SurveyRock" poraštę, kuri paprastai rodoma kiekviename apklausos puslapyje ir galutiniame padėkos puslapyje.

Įmonės plano funkcija.  Paveikslėlyje kairėje yra įprastas vaizdas su tekstu "powered by SurveyRock".  Dešinėje esantis vaizdas - be jo.
Kairėje pusėje - įprastas vaizdas, dešinėje - be prekės ženklo

Apklausos užbaigimo nukreipimas

Kartais apklausą atliekančiam asmeniui naudinga grįžti į jūsų įmonės svetainę arba į visai kitą puslapį, kai jis užbaigia apklausą. Ši funkcija (Apklausos pildymo nukreipimas) dabar galima naudotis ir "Enterprise" planu.

HIPAA/PHI (saugoma sveikatos informacija)

Mūsų "Enterprise" plano paskyros gali būti pritaikytos HIPAA. HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act) - tai Jungtinių Amerikos Valstijų teisės aktas, kuriame numatytos duomenų privatumo ir saugumo nuostatos dėl medicininės informacijos apsaugos. Kai jūsų paskyrai suteikiama HIPAA funkcija, galite būti tikri, kad jūsų medicininiai duomenys yra apsaugoti ir saugūs!

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba