Žvilgsnis į internetinės rinkodaros tyrimus

Jei norite išlikti versle, turite nuolat stebėti, ko nori jūsų klientai, o rinkodaros tyrimai internete yra tinkamas būdas tai padaryti. Jei manote, kad nuojauta ir spėjimas yra geresnis pasirinkimas, labai klystate. Štai kodėl įmonių savininkai ir rinkodaros specialistai perėjo prie internetinių apklausų, kad surinktų reikiamus duomenis, padėsiančius išlaikyti verslą. Šios apklausos gali būti naudojamos siekiant nustatyti atsiliepimus apie produktus, pirkimo įpročius, įvertinti rinkodaros dydžius, prekės ženklo žinomumą ir daugelį kitų dalykų.

KAIP SPECIALISTAI NAUDOJA APKLAUSAS INTERNETE

Susisiekite su auditorija

Jei norite sužinoti tikslinės auditorijos specifiką, apklausos internetu yra neabejotinai veiksmingiausias būdas šiai užduočiai atlikti, jei tik turite idealius rinkos pavyzdžius, kuriems galite pateikti apklausas. Gali tekti sudaryti sąrašą, o gali būti, kad jį jau turite, tačiau turėti kontaktus, kuriems galėtumėte pristatyti apklausas, yra būtina!

Peržiūrėkite produktų kainas ir patrauklumą

Gaudami klientų atsiliepimus iš savo internetinės apklausos, galėsite sukurti atspindžius, kurie suteiks daugiau klientų pasitenkinimo, produktų patobulinimų ir iš esmės pardavimų. Jei norite optimalaus grįžtamojo ryšio, turėsite užduoti tokius klausimus: kaip galėtumėte patobulinti mūsų gaminį? Taip pat galite paklausti klientų, kas jiems patinka konkurento prekėse.

Kurti socialinės žiniasklaidos metodus ir procedūras

Internetinės apklausos padės greitai suprasti socialinės žiniasklaidos svetainių svarbą. Jų integravimas į verslo rinkodarą labai padės suprasti, kuriuos žiniasklaidos šaltinius turėtumėte stebėti. Gavę "retweet'ą" "Twitter" tinkle arba "like" "Facebook" tinkle galite parodyti tik tiek, tačiau internetinės apklausos padės jums suprasti "kodėl" ir gali padėti sužadinti naują idėją jūsų rinkai. Norint sužinoti, ar dabartiniai klientai susidomėtų naujesnėmis produktų funkcijomis ar klasifikacijomis, "Twitter" ar "Facebook" gali būti puikios vietos smalsumui įvertinti.

tik apklausos socialinėje žiniasklaidoje

Ištirti ir įvertinti tikslinę rinką

Viena didžiausių jūsų įmonės išlaidų gali būti rinkodara. Prieš pradėdami leisti lėšas naujoms kampanijoms, turėtumėte būti tikri, kad rinkodaros metodai, kuriuos ketinate taikyti, atneš planuojamą investicijų grąžą. Internetinės rinkos analizės apklausos padės jums ištirti geriausias produktų kainas, idealias vietas mažmeninės prekybos parduotuvėms ir galimą rinkos, kurioje veikiate, dydį. Rinkos įvertinimas prieš įeinant į ją visada yra geriausias būdas.

Sužinokite, kokiose vietose geriausia ieškoti klientų

Ar jums reikia išskirti galimus klientus naujoje vietoje? Naudodamiesi šiomis apklausomis klauskite potencialių pirkėjų apie jų amžių, lytį, pajamas, gyvenamąją vietą, vietas, kuriose jie apsipirkinėja, pomėgius, kiek turi vaikų ar kt. Tokiu būdu galite sužinoti, kur jūsų auditorija yra labiausiai tikėtina ir kaip į ją orientuotis!

Rinkos skyrius

Jei norite, kad svoris būtų jums palankus, pradėkite svarstyti apie klientų rinkos segmentavimą. Iš esmės tai reiškia, kad dėmesį sutelksite į mažesnes vartotojų grupes, kurioms būdingi bendri bruožai, pavyzdžiui, geografija, produkto naudojimas, demografija ar gyvenimo būdas. Internetinė apklausa yra puikus būdas surinkti visą šią reikalingą informaciją, nustatant įvairius padalinius ir tai, ko jie ieško gaminyje ar paslaugoje.

Pasirinkite geriausią strategiją

Ar jūsų klientai labiau priimtų greitkelio reklaminį skydą, ar internetinę reklaminę juostą? Jei norite išbandyti naują reklamos formatą, internetinės apklausos padės jums nustatyti veiksmingiausias priemones, kuriomis pasieksite tikslinę auditoriją.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba