Efektyviausios mažųjų įmonių komunikacijos strategijos

Būtina strategiškai tobulinti bendravimo su visais, susijusiais su jūsų verslu, įgūdžius. Be veiksmingų bendravimo metodų trūkumai gali pasireikšti problemomis ir nesusipratimais, kurie gali smarkiai pakenkti jūsų verslo reputacijai.

Štai kaip galite patobulinti bendravimo įgūdžius savo versle ir užkirsti kelią problemoms, kylančioms, kai trūksta bendravimo arba kai pranešimas perduodamas neteisingai.

Pirmiausia klausykitės

Klausymasis yra bet kokio bendravimo pagrindas. Iš tikrųjų geras būdas tapti geresniu klausytoju - apriboti trukdžius, kurie įsiterpia į pokalbį ir trukdo visiškai įsisavinti perduodamą žinią. Iš tikrųjų tai yra smulkmenos. Uždarykite savo el. pašto dėžutę, įjunkite tylųjį telefono ryšį, susitikimo metu uždarykite duris ir įsitikinkite tuo patys. Be to, pasistenkite nesiblaškyti savo mintimis; priešais jus esantis asmuo nusipelno viso jūsų dėmesio.

Atkreipkite dėmesį į blogus atsiliepimus

Ignoruoti atsiliepimus būtų blogas žingsnis, kad ir kokie nereikšmingi jie atrodytų. Kas nors gali turėti nusiskundimų dėl jūsų produkto arba gali kilti nedidelis konfliktas. Jūsų užduotis - nedelsiant reaguoti. Net jei tai tik trumpas sakinys, parodykite klientams, kad nagrinėjate šį klausimą, kad jų neprarastumėte ir kad jie žinotų, jog jums įdomu, ką jie nori pasakyti, ir kad rimtai į juos žiūrite. Priešingu atveju turėsite ne tik nepatenkintų klientų, bet ir nepatenkintų bei piktų klientų. Be to, norint, kad jūsų veikla vyktų efektyviai, svarbu, kad būtų atviros bendravimo linijos. Taip galėsite tobulinti savo verslą ir patenkinti tikslinės rinkos poreikius. Geriausias grįžtamojo ryšio rinkimo būdas yra retkarčiais klientams išsiuntinėti apklausą arba klausimyną.

Žinokite, ką sakyti

Veiksmingo bendravimo dalis - užduoti tinkamus klausimus, kad gautumėte reikiamus atsakymus. Bet kuriame pokalbyje visada yra užuominų, kokie klausimai padės rasti atsakymus, o kokių klausimų reikėtų vengti. Pavyzdžiui, tarkime, turite darbuotoją, kuris atsilieka nuo likusios komandos ir kurį reikia motyvuoti. Užduodami tinkamus klausimus, turėtumėte padėti išspręsti esminę problemą, o ne tik ją pabloginti.

Darykite viską, ką galite

Susitikimai yra klasikinis laiko švaistymo pavyzdys. Tačiau bent jau savo versle galite tai pakeisti. Svarbiausia planuoti ir organizuoti. Sudarykite darbotvarkę ir išdalykite ją visiems dalyviams iš anksto. Svarbiausia, ką turėtumėte daryti, tai gerbti visų laiką, siekti, kad diskusijos vyktų kuo efektyviau, ir kuo veiksmingiau perteikti savo žinią.

Dvipusis bendravimas

Bendravimas ir grįžtamasis ryšys

Dvipusis bendravimas padės sutaupyti laiko ir užtikrinti, kad niekas nebūtų palikta atsitiktinumui. Tai greitesnis būdas, suteikiantis abiem šalims galimybę pašalinti bet kokius nesusipratimus ir įsitikinti, kad kitas asmuo suprato, ką norite pasakyti.

Jei esate interaktyvaus verslo savininkas, tikriausiai kasdien gaunate atsiliepimų. Tai yra naudinga informacija, kuri gali padėti tobulėti ir net kurti naują strategiją.

Nelaukite, kol klientas ar darbuotojas kreipsis į jus su ilgai bręstančia problema. Būkite aktyvūs ieškodami galimų sunkumų ar konfliktų.

Komentarai

  • Communication Effectiveness
    October 24, 2020 prie 4:42 pm

    Ačiū už puikų turinį. Noriu pamatyti dar daugiau netrukus. Dar kartą ačiū ir tęskite puikų darbą!

  • Zoe
    March 15, 2022 prie 1:15 pm

    Ačiū, kad dalijatės šia naudinga informacija! Tikiuosi, kad ir toliau tęsite tai, ką darote.

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba