Daugiakalbė apklausa ir papildomos kalbos

Kiekvienas naudotojas gali pasirinkti numatytoji kalba kai jie kuria naują apklausą arba keičia esamą. Mūsų įmonės paskyros turėtojai dabar gali kurti daugiakalbes apklausas. Tai reiškia, kad vienoje apklausoje gali būti klausimų keliomis kalbomis. Kai respondentas pirmą kartą spusteli apklausos nuorodą, jis gali pasirinkti, kuria kalba nori atlikti apklausą.

Kurkite daugiakalbes apklausas, kad respondentas pats galėtų pasirinkti apklausos kalbą.

Sukurti daugiakalbę apklausą

Pradėkite kurti apklausą numatytąja kalba. Geriausia visus klausimus parašyti prieš pradedant vertimo procesą. Priešingu atveju, atlikę bet kokius pakeitimus, turėsite iš naujo atlikti vertimą. Kai apklausa ir klausimai bus parengti, eikite į apklausos nustatymų puslapį ir slinkite žemyn iki "Apklausos kalba" skyriuje. Spustelėkite "Keisti" pagal "Papildomos kalbos". Taip atidaromas papildomos kalbos langas.

Eikite į apklausos nustatymų puslapį ir papildomų kalbų skiltyje spustelėkite keisti.

Puslapio viršuje matote pagrindinę apklausos kalbą. Spustelėkite po juo esantį išskleidžiamąjį mygtuką ir pasirinkite pirmąją papildomą kalbą, o tada "+ Pridėti kalbą" mygtuką.

Šį veiksmą pakartokite visoms kalboms, kurias norite įtraukti į apklausą. Kai baigsite, puslapis turėtų atrodyti maždaug taip.

Ekranas, kuriame rodomos visos į apklausą įtrauktos kalbos

Išversti apklausos tekstą

Tada spustelėkite "Atsisiųsti" mygtuką, kad atsisiųstumėte kiekvienos kalbos vertimo failą. Mes naudojame standartinius ".po" vertimo failus. Failo pavadinime yra 2 ženklų kalbos kodas pabaigoje, kad būtų lengviau juos atskirti. Yra keletas įrankių, kuriuos galite atsisiųsti ir naudoti internete, kad išverstumėte .po failą. Rekomenduojame PoEdit. Failą taip pat labai lengva redaguoti tiesiogiai teksto redaktoriumi. Jis atrodys maždaug taip:

Vertimo failo turinys

Kiekvieną teksto bloką sudaro 3 eilutės, kurios prasideda: msgctxt, msgid ir msgstr. Į pirmąją galite nekreipti dėmesio, bet čia nieko nekeiskite.msgid' yra tekstas, kurį reikia išversti į pagrindinę kalbą.msgstr' yra pats vertimas.

Tam tikromis kalbomis jau išvertėme klaidų pranešimus ir navigacijos mygtukų tekstus, tačiau jei norite, galite tai pakeisti. Visur, kur tai matote: msgstr "" reikia išversti tekstą iš eilutės viršuje (msgid) ir įrašyti jį tarp kabučių.

Įkelti vertimo failą

Kai visi tekstai bus išversti, išsaugokite failą ir jį įkelkite. Spustelėkite "Įkelti vertimą" mygtuką šalia atitinkamos kalbos, pasirinkite .po kalbos failą ir įkelkite.

Jei yra klaidų arba jei neišvertėte kiekvieno įrašo, pamatysite tokį pranešimą. Tiesiog dar kartą atidarykite failą ir peržiūrėkite 30-32 eilutės bloką (šiuo konkrečiu atveju).

Kalbos failo vertimo klaida

Kai vertimas bus atliktas teisingai, pamatysite tokį pranešimą.

Teisingai užpildytas ir įkeltas vertimo failas

Taip pat galite matyti, kokias kalbas galima naudoti, nes kalba bus įjungta automatiškai.

Įkėlus kalbos vertimo failą, ta kalba bus automatiškai įjungta ir ją bus galima naudoti daugiakalbėje apklausoje.

Įjungus bent vieną papildomą kalbą, apklausos respondentas, pradėdamas vykdyti apklausą, matys kalbos pasirinkimo išskleidžiamąjį meniu. Kalbas galima bet kada išjungti. Atkreipkite dėmesį, kad jei panaikinsite kalbą, tai neturės įtakos visiems ta kalba atliktos apklausos duomenims, tačiau klausimų vertimai nebebus prieinami.

Daugiakalbės apklausų ataskaitos

Apsilankę individualių atsakymų ataskaitų puslapyje, puslapio apačioje matysite apklausos kalbą.

Apklausos kalba iš individualių ataskaitų puslapio

Apklausos kalbą galite matyti ir eksportuodami apklausos atsakymų duomenis į "Excel", CSV arba SPSS formatą.

Apklausos kalba atsakymų eksportuose

Taip pat galite pridėti apklausos kalbos ataskaitų filtrą, kuris padės jums peržiūrėti ir analizuoti duomenis.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba