Kaip apklausos gali padėti mėgautis globalizacija

Šiuolaikiniame technologijų pažangos ir technologijų išmanymo pasaulyje vis daugiau žmonių kreipiasi į internetą ieškodami informacijos apie įmones ir jų produktus ir (arba) paslaugas. Neseniai atliktos apklausos duomenimis, daugiau nei 56% žmonių teigė, kad nepasitiki įmone, neturinčia tinkamos, visame pasaulyje prieinamos svetainės.

Šie statistiniai duomenys dar kartą patvirtina, kad jei norite, jog jūsų verslas išliktų ir klestėtų, turite veikti pasauliniu lygmeniu. Tam nebūtinai reikia steigti biurus ir filialus visose pasaulio šalyse. Net ir nedidelė įmonė gali įgyti pasaulinį statusą, jei dominuoja internete, naudoja veiksmingas internetinės rinkodaros strategijas ir naujoviški tyrimų ir apklausų metodai..

globalizacija

Vykdant globalizaciją svarbu atlikti atitinkamus rinkos tyrimus ir apklausas prieš pradedant veiklą naujoje teritorijoje ar produktų linijoje. Tai užtikrina, kad galėsite taikyti rinkos segmentams ir auditorijai pritaikytus rinkodaros metodus, gauti grįžtamąjį ryšį iš esamų klientų ir užsakovų ir žinoti, ko jie nori.

Taip pat darbuotojų pasitenkinimo apklausos yra labai svarbios norint sužinoti, ko jūsų darbuotojai tikisi iš jūsų įmonės, kaip su jais elgiamasi ir ką galite padaryti, kad geriau valdytumėte komandą ir veiksmingai spręstumėte darbuotojų skundus. Tai palengvina verslo valdymą.

Norint įtvirtinti savo verslą pasauliniu mastu, labai svarbu atlikti keletą kitų rūšių apklausų. Kita apklausa atskleidė, kad 2014 m. interneto įtaka pardavimams sieks $1.409 trilijonų. Kad mažos ir vidutinės įmonės galėtų gauti dalį šio pyrago, būtina veiksminga internetinė rinkodara ir apklausos.

ApklausaRock pripažįsta veiksmingų internetinių apklausų svarbą ir jų reikšmę jūsų verslo augimui ir pasaulinei plėtrai. Naudojama daugiau nei 180 pasaulio šalių, todėl dabar galite patekti į bet kurį pasaulio rinkos segmentą ir pasiekti įvairius klientus. Tai gali eksponentiškai padidinti jūsų pajamas ir sukurti klientų bazę, apimančią visą pasaulį.

Galėsite dizainas savo apklausą ir išplatinkite ją, naudodami pritaikytą URL, bet kuriai tikslinei rinkai ir auditorijai. Tai ne tik leis jums suprasti klientų lūkesčius, bet ir padės įvertinti asmenų galimybes įsidarbinti bei rėmėjų ir finansų įstaigų patikimumą (ir norą) suteikti finansavimą jūsų verslui.

Kitas svarbus globalizacijos aspektas, kalbant apie internetines apklausas, yra lengvas supratimas. Mąstant globaliai ir bendraujant su klientais iš visų pasaulio kampelių, bendravimas, kultūra ir kalba gali tapti kliūtimi.

Paprastas sprendimas šiai problemai įveikti būtų pasinaudoti kalba jūsų apklausoms prieinama parinktis. Galite kurti ir platinti apklausas bet kuria norima kalba. Šis metodas ypač naudingas, bet ne tik, nedidelei rašymo įmonei, kuri samdo laisvai samdomus rašytojus, dirbančius internete iš kiekvienos šalies. Jį taip pat gali naudoti, pavyzdžiui, pelno nesiekianti organizacija, siekianti gauti aukų ir labdaros iš didelių tarptautinių korporacijų.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip jūsų verslas gali pasinaudoti globalizacijos ir masto ekonomijos privalumais, apsilankykite SurveyRock.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba