10 įžūlių internetinių apklausų privalumų B2B organizacijoms: Kas sakė, kad duomenys negali būti linksmi?

Įvadas: Kodėl mes apskritai kalbame apie apklausas?

Apklausos, apklausos, apklausos! Ne, mes nekuriame naujos skanduotės jūsų vidurinės mokyklos sirgalių mitingui. Kalbame apie vieną iš labiausiai neįvertintų B2B rinkodaros priemonių rinkinio įrankių. Jei žodis "apklausa" sukelia nuobodžių testų su keliais atsakymų variantais ar nesibaigiančių formų vaizdus, laikas išpūsti šį burbulą ir įsilieti į moderniąją erą.

Bet kodėl? Puikus klausimas! Pasiruoškite užsirašyti, o dar geriau - pažymėkite šį puslapį (aš neprieštarausiu), nes mes gilinsimės į 10 svarbiausių visiškai viliojančių internetinių apklausų atlikimo privalumų B2B organizacijoms.

1. Įlįskite į kliento galvą ir nebūkite baisūs

Ar kada nors norėjote sužinoti, ką galvoja jūsų klientai? Apklausa yra tarsi klientų tyrimų FTB - ji suteikia visą informaciją be sekimo ir pasiklausymo.

Tai tarsi suteikti klientams mikrofoną ir sceną. Išgirsite jų nefiltruotas mintis apie tai, kas jiems patinka, ko jie nekenčia ar visiškai abejingi jūsų produktams ar paslaugoms. Tačiau nepamirškite, kad kartu su didele galia ateina ir didelė atsakomybė - naudokite šią informaciją išmintingai!

2. Taupyk pinigus, brangusis!

Pripažinkime, kad asmeninių tikslinių grupių ir interviu rengimas gali būti brangus. Juk kas turi lėšų kavai ir keksiukams visiems? Jau nekalbant apie prabangios konferencijų salės nuomą.

Internetinės apklausos yra klientų tyrimų "greitasis ramentas" - pigus, paprastas ir stebėtinai naudingas. Tai ekonomiškiausias būdas gauti naudingų įžvalgų ir dar turėti pakankamai pinigų biuro picos vakarėliui.

Skaitykite daugiau apie ekonomiškai efektyvias rinkodaros strategijas

3. Laikas yra pinigai, o apklausos taupo juos abu!

Prisimenate senus gerus laikus, kai reikėdavo laukti savaitėmis, kol grįš paštu išsiųstos anketos? Aš taip pat, nes kas tam turi laiko?

Internetinės apklausos yra duomenų rinkimo Usainas Boltas - jos greitos ir veiksmingos. Atsakymus galite rinkti realiuoju laiku ir imtis veiksmų pagal gautus duomenis greičiau, nei spėsite pasakyti: "Kodėl taip ilgai laukėme, kol tai padarysime?"

4. Pasveikinkite globalizaciją

Sveiki, tarptautiniai draugai! Su internetinėmis apklausomis pasaulis tampa jūsų žaidimų aikštele. Arba bent jau jūsų duomenų rinkimo vieta.

Galite bendrauti su klientais visame pasaulyje nė kojos nekeldami iš savo jaukaus biuro. Tiesiog paspauskite "siųsti" ir tapsite tarptautiniu, bičiuli.

Pasaulinės veiklos privalumai

Pikaso stiliaus gaublys

5. Būkite personalizavimo Pikaso

Jei kiekvienas klientas yra unikali snaigė, internetinės apklausos leis jums pagauti kiekvieną ant liežuvio. Palaukite, tai nuskambėjo keistai. Turiu omenyje tai, kad galite pritaikyti klausimus skirtingiems savo auditorijos segmentams, užtikrindami, kad kiekviena sąveika būtų asmeniška ir aktuali.

Personalizavimo metodai

6. Lankstumas kaip jogos instruktorius

Norite pridėti klausimą? Pašalinti klausimą? Įterpti linksmą GIF, kuris atspindi B2B klientų įsitraukimo sunkumus? Naudodami internetines apklausas galite.

Šiandien apklausos yra tokios pat lanksčios kaip "Cirque du Soleil" artistai, lengvai pritaikomos pagal jūsų poreikius.

7. Duomenys tokie švieži, kad vis dar dega

Gyvename realaus laiko visko amžiuje. Akimirksniu galite matyti "patinka", "dalijasi" ir gėdingas rašybos klaidas. Kodėl jūsų verslo duomenys turėtų būti kitokie?

Internetinės apklausos suteikia grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku, todėl galite atlikti koregavimus iš karto. Pamirškite pasenusius duomenis, mes kalbame apie šviežias įžvalgas!

8. Kritikus paverskite gerbėjais

Neigiamas grįžtamasis ryšys nėra smagus, tačiau jis labai naudingas. Neigiamas grįžtamasis ryšys, kaip ir sporto klubo draugas, kuris reikalauja dar vieno pakartojimo, skatina jus būti geresniais.

Internetinės apklausos yra konstruktyvios kritikos kanalas, suteikiantis jums naudingų įžvalgų, leidžiančių tobulėti ir vystytis.

9. Kiekvienas yra nugalėtojas, vaikeli!

Kas laimi, kai įgyjate įžvalgų, dėl kurių jūsų produktai ar paslaugos tampa geresni? Visi. Jūsų klientai yra laimingesni. Jūsų komanda įgauna daugiau galių. Atrodo, kad net jūsų biuro augalai pagyvėja.

Apklausos sukuria grįžtamąjį ryšį, kuris yra nuolatinė dovana.

10. Duomenys niekada nemeluoja, bet gali jus nustebinti

Kartais duomenys atskleidžia tokią šokiruojančią tiesą, kad atrodo tarsi M. Night Shyamalano siužeto posūkis. Nesvarbu, ar tai būtų naujo rinkos segmento atradimas, ar sužinojimas, kad tai, ką laikėte mažiausiai svarbia funkcija, iš tikrųjų yra klientų mėgstamiausia, būkite pasiruošę atradimams.

Duomenų analizės svarbos supratimas

Štai ir viskas! Dešimt nepaneigiamų priežasčių, kodėl jūsų B2B organizacijai reikia įšokti į internetinių apklausų traukinį. Visi į traukinį, kita stotelė - Insightsville! Turite klausimų arba norite pasidalyti savo internetinių apklausų laimėjimais? Parašykite komentarą toliau; norėtume išgirsti jūsų nuomonę.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba