Přesměrování URL po dokončení průzkumu

Tato funkce, tedy přesměrování URL po dokončení průzkumu, je jen elegantní způsob, jak říci, že můžete respondenty průzkumu po dokončení průzkumu odeslat na konkrétní webovou stránku. Vytvořte například průzkum, abyste zjistili, co si lidé myslí o vašem produktu, a po jeho dokončení je pošlete na speciální prodejní stránku.

Přesměrování URL je spolu s několika dalšími funkcemi k dispozici pouze v našich Podnikový účet plán. Poté, co se někdo zúčastní průzkumu SurveyRock, se mu obvykle zobrazí děkovná stránka, která obsahuje také propagační odkaz na vytvoření vlastního průzkumu, pokud chce. U této možnosti vám nabízíme 3 možnosti:

  • Tuto stránku můžete používat i nadále,
  • Okamžitě předejte respondenty průzkumu na vámi vybranou webovou stránku nebo
  • Zobrazte stránku s poděkováním a po několika sekundách přesměrujte respondenty na své stránky. Sami si zvolíte, kolik sekund to bude.

Dovolte mi, abych vás provedl příkladem, jak to udělat. Jednodušší už to být nemůže. Vyberte si svůj průzkum a poté klikněte na tlačítko "Nastavení" v hlavní nabídce v horní části obrazovky.

Tlačítko Nastavení v horní části stránky

Přejděte na konec stránky do sekce "White Label". Zadejte úplnou adresu URL webové stránky, na kterou by měli účastníci průzkumu přejít po vyplnění vašeho průzkumu. Například: https://www.mysite.com/some-sales-page.

Sekce bílých štítků na stránce nastavení včetně sekce přesměrování URL.

Po zadání nové adresy webu zadejte počet sekund, než se stránka přesměruje na vaši adresu URL. Tato doba může být v rozmezí 0 až 30 sekund. Pokud chcete, aby respondent přeskočil děkovnou stránku a přešel přímo na adresu URL, zadejte nulu. Stiskněte tlačítko "Uložit nastavení" v dolní části stránky a je hotovo.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština